Pēc rekonstrukcijas durvis ver Rimi hipermārkets t/c Olimpia

28. Aprīlis, 2023
Šodien, 28. aprīlī, pēc rekonstrukcijas pircējiem durvis atkal vēris Rimi Hyper veikals tirdzniecības centrā Olimpia Āzenes ielā 5, Rīgā. 

Jaunais veikals izceļas ar ērtu, pircējiem un videi draudzīgu, modernu vidi, kur īpašs uzsvars likts uz pārskatāmu, funkcionālu iekārtojumu un vēl plašāku preču sortimentu.

Atjaunotajā Rimi hipermārketā Olimpia 3057 kvadrātmetros tirdzniecības zāles pēc jaunākā hipermārketu formātu veikalu koncepta būs pieejamas visdažādākās pārtikas un nepārtikas preces, bet darba vietas tiks nodrošinātas 60 darbiniekiem. Veikalā apvienota info un pašapkalpošanās kasu zona, un pircēju ērtībām veikals aprīkots ar četrām tradicionālajām un deviņām pašapkalpošanās kasēm, sniedzot iespēju arī skenēt ar telefonu. Īsiem atpūtas mirkļiem te varēs iegādāties kafiju, svaigi ceptu maizi un smalkmaizītes, bet tiem, kuri plāno lielākus pirkumus, īpaši interesants būs jaunais nepārtikas preču izvietojums, vegāniem draudzīgu svaigās pārtikas produktu stends, bioloģisko produktu klāsts, kā arī plašs Latvijas amatalus, diētisko produktu un dažādām pasaules virtuvēm raksturīgo garšu sortiments.

“Hipermārkets ir lielākais no Rimi veikalu formātiem, kur pircēju ērtībai pieejams visplašākais preču sortiments. Te var iegādāties visu nepieciešamo – gan produktu krājumus nedēļas maltītēm, gan īpašus gardumus svētkiem un arī sadzīvē un mājsaimniecībā nepieciešamās lietas. Rimi tirdzniecības centrā Olimpia jau daudzus gadus ir bijusi mūsu pircēju iecienīta iepirkšanās vieta, tāpēc ir liels gandarījums, ka varam vērt durvis jaunai, vēl labākai un ērtākai iepirkšanās pieredzei atjaunotās, modernizētās un videi draudzīgākās telpās,” stāsta Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite.

Jaunā veikala telpās izmantots LED apgaismojums un energoefektīvas aukstumsistēmas, tāpat darbinieku telpās izmantoti gaismas sensori. Automašīnu iespējams divas stundas bez maksas novietot tirdzniecības centra stāvvietā.

Veikala darbalaiks būs katru dienu plkst. 09.00–22.00.

Apskatīt īpašos piedāvājumus


Populārākie raksti