Pēc rekonstrukcijas durvis ver Rimi tirdzniecības centrs Bauskā

16. Augusts, 2011

16. augustā Bauskā, Pionieru ielā 2 durvis pēc rekonstrukcijas vērs Rimi tirdzniecības centrs, kurā līdz ar enkurnomnieku – Rimi hipermārketu – Bauskas iedzīvotājiem un pilsētas viesiem būs pieejamas vairāk nekā 20 tirdzniecības vietas. Kopumā tirdzniecības centrā tiks nodrošinātas aptuveni 140 darba vietas, no tām 75 būs Rimi hipermārketa darbiniekiem.

Rimi tirdzniecības centrs Bauskā rekonstrukcijai tika slēgts jūlija sākumā, un 1,5 mēneša laikā tika veikts tā kapitālais remonts: uzlabotas nomnieku, koplietošanas un sanitārās telpas, visā tirdzniecības centrā izveidoti iekaramie griesti un uzlabots apgaismojums, kā arī kopumā modernizēts t/c dizains.

Turklāt Rimi lielveikals ir pārveidots par kompaktā tipa Rimi hipermārketu, kas kļuvis ne vien plašāks, bet arī sortiments ir papildināts atbilstoši Rimi hipermārketu piedāvājumam – veikalā ir atsevišķas nodaļas apģērbiem, kosmētikai, bērnu precēm un mājsaimniecības precēm. Arī Rimi pircējiem Bauskā turpmāk būs iespēja nobaudīt Rimi hipermārketa maizes ceptuves plašo smalkmaizīšu un siltas, tikko ceptas maizes klāstu.

Šī t/c pievienotā vērtība ir vēl vairāk nekā 20 iepirkšanās vietas, nodrošinot iespēju iedzīvotājiem vienuviet gan iegādāties nepieciešamās preces mājai un ģimenei, gan saņemt dažādus pakalpojumus.

Bauskas rekonstruētajā tirdzniecības centrā būs pieejamas tādas tirdzniecības vietas kā Drogas, Mēness aptieka, Bravo optika, kafejnīca Gardumiņš Pluss, bērnu preču veikals Lāčuks, kas pircējus priecēs ar jaunu interjeru, Globuss, Trīdueks apģērbi visai ģimenei, Zoo veikals Tavai atsītei un Beinerta veterinārā klīnika, Norvik bankas filiāle, LMT, Tele 2, Bite, Baltic data, Rosmes veļas veikals, Admirāļu klubs, Aleksandra apavi, Luvra somas, juvillierizstrādājumu veikals Diamend, Balva, Mil Mil kosmētika, Narvesen, Dzintars, Plus12 sadzīves tehnika, ziedu veikals un vairāku banku bankomāti.

Jaunums būs arī iespēja iedzīvotājiem veikt pasta pakalpojums pastāvīgi bez operatora palīdzības Post Service Kurzeme uzstādītajā terminālī.
 

Īpašos piedāvājumus Rimi hipermārketā Bauska, skaties šeit.

Rimi hipermārketa Bauska atklāšanas svētku programma

16. augustā plkst. 12.00 veikala atklāšana.
Īpaši piedāvājumi, dāvanas laimīgajās stundās, brāļi Rimanti un pozitīvas emocijas!

20. augustā
12:00 - 17:00 dzīvā mūzika, viktorīnas, konkursi un balvas!
12:00 dzied Viktors Lapčenoks un Jānis Bauvars
14:00 dzied un spēlē Pits Andersons ar grupu Swamp Shakers
16:00 spēlē grupa Medo

14:00 – 16:00 Noo Cepeškungs gaidīs visus uz gardu degustāciju!

21. augustā
12:00 - 14:00 koncerts bērniem kopā ar Pasaku nama draugiem Vinniju Pūku, ziedu meitenēm, kaķi Tomu un pelīti Džesiku! Būs arī rotaļas un balonu figūriņu locīšana bērniem!
Pārsteiguma dāvaniņas no SIA Avi Trade un SIA Papeks un Co!

No 16. augusta līdz 21. augustam plkst.11:00 – 17:00, iepērkoties vismaz par 5,- latiem Rimi vai kādā no Rimi t/c veikaliem un uzrādot čeku pie piepūšamās atrakcijas, bērni 10 min. var baudīt lēkāšanas prieku BEZ MAKSAS!

16. augustā pirmie 500 Rimi hipermārketa pircēji, kuru pirkuma summa būs 10,- lati vai vairāk, saņems dāvanā Rimi piekariņu atslēgām ar monētu iepirkumu ratiem!

19. augustā pirmie 200 Rimi hipermārketa pircēji, kuru pirkuma summa būs 20,- lati vai vairāk, saņems dāvanā Rimi krūzi brokastu kafijai!


Laipni aicināti jaunā Rimi tirdzniecības centrā un Rimi hipermārkētā.


Rimi hipermārketa Bauska vadītājs sagaida pircējus veikala atvēršanā.


Turpmāk veikalā ik dienu varēs iegādāt saldās un sāļās maizītes, kas ceptas veikalā uz vietas.


Ikviens iepazīst plašu preču sortimentu pēc pārmaiņām, ko piedzīvojis Rimi lielveikals, kļūstot par Rimi hipermārketu.


Kad groziņos viss ir salikts, pircēji pulcējas pie kasēm.

 


Populārākie raksti