Pēc rekonstrukcijas durvis ver Rimi veikals tirdzniecības centrā Ditton

27. Oktobris, 2023
Šodien, 27. oktobrī, pēc rekonstrukcijas pircējiem durvis atkal vēris Rimi veikals tirdzniecības centrā Ditton Cietokšņa ielā 60, Daugavpilī. 
 

Jaunais veikals izceļas ar ērtu, pircējiem un videi draudzīgu, modernu vidi, kur īpašs uzsvars likts uz pārskatāmu, funkcionālu iekārtojumu un vēl plašāku preču sortimentu.

Atjaunotajā Rimi supermārketa Ditton 963 kvadrātmetru lielajā tirdzniecības zālē pēc jaunākā supermārketu formātu veikalu koncepta būs pieejamas visdažādākās pārtikas un nepārtikas preces, bet darba vietas tiks nodrošinātas 36 darbiniekiem. Veikalā apvienota info un pašapkalpošanās kasu zona, un pircēju ērtībām veikals aprīkots ar četrām tradicionālajām un trīs pašapkalpošanās kasēm, sniedzot iespēju arī skenēt ar telefonu. Īsiem atpūtas mirkļiem te varēs iegādāties kafiju, svaigi ceptu maizi un smalkmaizītes, un veikalā uz vietas tiks gatavoti suši un pokiji jeb poke bļodas. Tiem, kuri plāno lielākus pirkumus, īpaši interesants būs jaunais nepārtikas preču izvietojums, tāpat veikalā būs pieejams vegāniem draudzīgs svaigās pārtikas produktu stends, plašs bioloģisko un diētisko produktu klāsts un dažādām pasaules virtuvēm raksturīgs garšu sortiments. 

“Supermārkets ir otrais lielākais no Rimi veikalu formātiem, kur pircēju ērtībai pieejams plašs preču sortiments. Te var iegādāties visu nepieciešamo – gan produktu krājumus nedēļas maltītēm, piemēram, maizi, pienu, sviestu, krējumu, gaļu, zivis, gan īpašus gardumus svētkiem un arī sadzīvē un mājsaimniecībā nepieciešamās lietas. Rimi tirdzniecības centrā Ditton jau daudzus gadus ir bijusi mūsu pircēju iecienīta iepirkšanās vieta, tāpēc ir liels gandarījums, ka varam vērt durvis jaunai, vēl labākai un ērtākai iepirkšanās pieredzei atjaunotās, modernizētās un īpaši iekārtotās telpās,” stāsta Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite. 

Jaunā veikala telpās izmantots LED apgaismojums un energoefektīvas aukstumsistēmas, tāpat darbinieku telpās izmantoti gaismas sensori. Automašīnu iespējams bez maksas novietot tirdzniecības centra stāvvietā. 

Veikala darbalaiks būs katru dienu plkst. 08.00–21.00. 


Populārākie raksti