Pēc rekonstrukcijas durvis vērs Rimi tirdzniecības centrā Bērnu pasaule

29. Augusts, 2014

Šodien, 29. augustā plkst. 12:00, pēc rekonstrukcijas durvis vērs Rimi lielveikals tirdzniecības centrā Bērnu pasaule. Tas jau izsenis ir viena no iecienītākajām maltītes iegādes vietām gan tuvējiem iedzīvotājiem, gan apkārtējo biroju darbiniekiem, tāpēc līdz ar veikala labiekārtošanu, tajā būtiski paplašināta svaigās pārtikas un kulinārijas nodaļa. Vidēji ik dienas veikalu apmeklē vairāk nekā 3,5 tūkstoši cilvēku, kuri nu varēs baudīt arī uz vietas gatavotos suši, kā arī veselīgo salātu bāra piedāvājumu. Turklāt pēc modernizācijas veikals nodrošinās arī 5 jaunas darbavietas, kopumā nodarbinot 60 cilvēkus.

Ilgi gaidītā Rimi lielveikala rekonstrukcija tika sākta šī gada jūlijā, mēneša laikā labiekārtojot un paplašinot gan veikala telpas, gan sortimentu. Pircējiem būs pieejami uz vietas veikalā gatavoti suši, savukārt veselīgu uzkodu cienītājus priecēs salātu bārs. Tajā no vairāk nekā 20 veselīgām un gardām sastāvdaļām – svaigiem dārzeņiem, salātu lapām, garnelēm, vistas filejas, sieru, olām un citām sastāvdaļām – ikviens varēs izveidot savus salātus, atbilstoši gaumei un veselīga uztura pamatprincipiem. Turklāt salātus iespējams papildināt ar kādu no gardajām Rimi mērcītēm – ķiploku, loku, medus - sinepju, Cēzara un citām.

Rimi lielveikalā modernizēta arī klientu apkalpošanas jeb kasu zona. Kasieriem būs iespēja strādāt ar jaunākajām kasu sistēmām, savukārt klienti īpašos monitoros varēs sekot līdzi saviem pirkumiem un to summai. Pēc rekonstrukcijas Rimi lielveikals kļuvis arī videi draudzīgāk - freona ledusskapju un saldētavu vietā produktus atdzesēs mūsdienīgas ogļskābās gāzes saldēšanas iekārtas, kas patērē krietni mazāk elektroenerģijas. Tāpat veikalā uzstādītā ogļskābās gāzes kompresoru stacija nodrošinās arī karstā ūdens uzsildīšanu, būtiski ekonomējot gan finanšu, gan vides resursus. Savukārt lielākā daļa telpu tiks apgaismotas ar ekonomiskajām LED lampām.

Rimi lielveikals tirdzniecības centrā Bērnu pasaule pircējiem būs atvērts katru dienu plkst. 8.00 līdz plkst. 23:00, tajā strādās kopumā 60 darbinieki, bet klientus apkalpos 7 kases.

Veikala atvēršanas dienā pircējus priecēs īpaši piedāvājumi un patīkamas atlaides. Turklāt no 29. augusta līdz 4. septembrim ikvienam veikala apmeklētājam būs iespēja bez maksas saņemt Mans Rimi karti un baudīt lojalitātes programmas priekšrocības.
 


Populārākie raksti