Pēc rekonstrukcijas Supernetto veikals Ventspilī pārtop par Rimi lielveikalu

12. Septembris, 2012

11. septembrī Ventspilī (adrese: J.Poruka iela 5) Supernetto veikala vietā pēc rekonstrukcijas pircējiem durvis ver jauns Rimi lielveikals. Līdzās tam pircējiem ir pieejamas vēl četras tirdzniecības vietas. Veikala ēkas kopējā platība ir vairāk nekā 1100 m2, no kuriem lielākā daļa – aptuveni 800 m2 – atvēlēti tieši Rimi Poruka veikala telpām un noliktavai. Rimi lielveikals veidots pēc jaunā lielveikalu koncepta, piedāvājot plašu gan svaigās pārtikas preču, gan iepakotās pārtikas produktu, kā arī kulinārijas un konditorejas izstrādājumu sortimentu.

“Kā uzņēmums, kas arvien tiecas piedāvāt saviem pircējiem labāko iepirkšanās pieredzi, mēs vienmēr meklējam attīstības iespējas, ne tikai atverot jaunus veikalus, bet arī pilnveidojot esošos. Līdz ar jaunā Rimi lielveikala atvēršanu pircējiem nodrošināsim ne tikai patīkamāku un ērtāku iepirkšanās vidi, bet piedāvāsim ievērojami plašāku produktu sortimentu, sniegsim daudzveidīgākas izvēles iespējas svaigās pārtikas un citu preču iegādē, nekā tas bija iespējams līdzšinējā formāta veikalā, piemēram, uz vietas grilēto produkciju un svaigi ceptu maizi. Ceram, ka mūsu ar mīlestību veidotais veikals patīkami pārsteigs ventspilniekus,” atverot Rimi Poruka, teica Rimi lielveikalu formāta direktors Gatis Pakalnieks.

Rimi Poruka nodrošinās visiem Rimi lielveikaliem raksturīgo preču sortimentu, vienlaikus atšķirībā no daudziem citiem jaunā tipa Rimi lielveikaliem, šajā veikalā lielāks uzvars tiek likts uz pašapkalpošanās iespējām, jo pircēji varēs daudzas svaigās pārtikas preces izvēlēties jau fasētā veidā. Veikalā būs pieejama gan svaigā pārtika – piena produkti, gaļas un zivju izstrādājumi, augļi un dārzeņi -, gan uz vietas veikalā gatavoti grila produkti, konditorejas izstrādājumi – tortes, svaiga un silta pašu ceptā maize un smalkmaizītes, kā arī kulinārija – salāti, uzkodas un citi produkti. Turklāt Rimi veikalā pircējiem būs iespēja daudz pārskatāmāk sekot līdzi veiktajiem pirkumiem, jo tiks nodrošināta iespēja sekot līdzi sava pirkuma izmaksām, un redzēt arī visas piemērotās atlaides lielajos monitoros pie kasēm.

Pēc rekonstrukcijas Rimi lielveikals iedzīvotājiem nodrošinās divas reizes vairāk darbavietu nekā iepriekš, pavisam nodarbinot 27 cilvēkus. Līdzās Rimi veikalam šajā tirdzniecības centrā darbosies vēl četri veikali – Zoo centrs, A aptieka, sveču un dāvanu veikals Amoretta, kā arī konditoreja Puķītes 2.

Veikala būvdarbus veikusi būvkompānija – SIA DV Serviss.

Šobrīd Rimi Latvia tīklā ir 113 trīs formātu veikali: 19 Rimi hipermārketi, 34 Rimi lielveikali un 60 zemo cenu veikali Supernetto. Rimi un Supernetto veikali darbojas 26 Latvijas pilsētās.


Populārākie raksti