Pēc rekonstrukcijas tiks atvērts Siguldas Rimi hipermārkets

11. Decembris, 2017

Veikals Siguldā ir pirmais modernizētais hipermārkets ārpus Rīgas, kurā būs pieejams plašs sadzīves preču sortiments, rotaļlietas un apģērbs gan pieaugušajiem, gan bērniem. Tāpat jaunums ir ražošanas zona, ļaujot pircējiem iegādāties uz vietas ceptu Mani gardumi maizi, smalkmaizītes un citus kulinārijas izstrādājumus, kā arī ērti iepakot veselīgu maltīti līdzņemšanai no mūsu salātu, suši vai auksto ēdienu bāra.

Paplašināts arī patstāvīgais veikala sortiments, vēl plašākā daudzumā piedāvājot augļus un dārzeņus, kā arī dažādus eco produktus. Domājot par veselīgām alternatīvām – veikalā būs iespēja iegādāties arī svaigi spiestu apelsīnu sulu.

Veikala darba laiks palicis nemainīgs no 08.00 – 22.00. Veikala kopējā platība ir 1862,21 kvadrātmetri un tajā turpmāk strādās 95 darbinieki. Tāpat kā citos rekonstruētajos veikalos, arī šajā izmantotas videi draudzīgās CO2 aukstumsistēmas un LED gaismas, virzot Rimi pretim nospraustajam mērķim līdz 2020. gadam kļūt par klimatam neitrālu uzņēmumu.

Šobrīd Rimi Latvia tīklā ir 121 četru formātu veikals: 32 hipermārketi, 45 lielveikali, 41 Supernetto un 3 ātrās iepirkšanās veikali. Rimi un Supernetto veikali darbojas 27 Latvijas pilsētās.


Populārākie raksti