Pēc ūdens līmeņa samazināšanās Jēkabpilī 16.janvārī plānots atvērt Rimi Vienības ielā 7

15. Janvāris, 2023
Ņemot vērā ūdens līmeņa samazināšanos Jēkabpilī, kā arī lai dotu iespēju vietējiem iedzīvotājiem iegādāties pārtiku un pirmās nepieciešamības preces, pirmdien plkst. 8.00 plānots atvērt Rimi hipermārketu Vienības ielā 7.

Pēc situācijas izvērtēšanas šobrīd plānots, ka darbu turpinās arī Rimi Rīgas ielā 120 un Nākotnes ielā 2, kuri pircējiem bija atvērti arī svētdien, 15.janvārī.

“Lai arī situācija Jēkabpilī joprojām saglabājas nestabila, pēc rūpīgas apstākļu izvērtēšanas kopā ar ēkas īpašnieku šobrīd plānojam atvērt Rimi hipermārketu Vienības ielā 7 pirmdien, 16.janvārī. Šobrīd redzam, ka vietējiem iedzīvotājiem ir aktuāla vajadzība pēc pārtikas un pirmās nepieciešamības precēm – mūsu Rimi Mini veikalā Nākotnes ielā 2, kas atrodas drošā zonā Daugavas pusē, kuru citviet plaši skāruši plūdi, šobrīd veikala darbinieki apkalpo divas reizes vairāk pircēju nekā ikdienā, tāpēc, lai dotu iespēju iedzīvotājiem papildināt savus pārtikas krājumus, šobrīd plānojam pirmdien atvērt arī Rimi Vienības ielā 7. Tāpat darbu turpina arī Rimi Rīgas ielā 120,” skaidro Rimi Latvia ārējās komunikācijas vadītāja Inga Bite.

Jau vakar Rimi veikaliem Jēkabpilī tika piegādāti ģeneratori, tam papildus ēkas īpašnieks Rimi Vienības ielā 7 ir nodrošinājis arī smilšu maisus. “Lai arī ūdens ir nedaudz atkāpies, piemēram, Rimi Rīgas ielā 120 vairs nav applūdusi autostāvvieta un to ir droši atvērt apmeklētājiem, situācija pilsētā vēl joprojām ir mainīga un mēs rūpīgi tai sekojam līdzi, tāpēc nepieciešamības gadījumā esam gatavi operatīvi reaģēt, lai rūpētos par darbinieku un iedzīvotāju drošību,” papildina Inga Bite.


Populārākie raksti