Pērkot kafiju Rimi Express, iespējams ziedot labdarības akcijai “Eņģeļi pār Latviju”

03. Janvāris, 2020
Ziedojumu vākšana labdarības akcijai "Eņģeļi pār Latviju" Rimi veikalos turpināsies līdz 9. februārim.

Lai arī akcijai “Eņģeļi pār Latviju” savākta visa sākotnēji nepieciešamā summa, vajadzību ir krietni vairāk un palīdzība nepieciešama vēl vairākiem desmitiem slimo bērniņu. Tāpēc ziedojumu vākšana Rimi veikalos turpināsies līdz 9. februārim. Turklāt, pērkot jebkuru kafiju Rimi Express veikalos laikā no 2. janvāra līdz pat 29. februārim, 10 centi no katra pirkuma tiks ziedoti akcijai. 

Labdarības akcijā “Eņģeļi pār Latviju” līdz šim saziedotais ļaus nodrošināt nepieciešamo medicīnisko un rehabilitācijas palīdzību 139 bērniem. Akcijas noslēguma koncertā 22. decembrī tika saziedoti gandrīz 324 000 eiro. Rimi akcijā ziedoja 21 000 eiro, un šo ziedojumu papildināja vēl 46 631,70 eiro – pircēju saziedotais Rimi veikalos un piegādātāju ziedojums.
 
Kopējais ziedojumu apmērs būs zināms janvārī, akcijai noslēdzoties, tomēr jau šobrīd nav šaubu, ka ziedojumi ļaus nodrošināt nepieciešamo medicīnisko aparatūru, speciālistu atbalstu, kā arī apmaksāt operāciju izdevumus 139 bērniem. Tomēr palīdzība nepieciešama vēl vairākiem desmitiem bērnu, tāpēc Rimi līdz 9. februārim turpinās vākt ziedojumus veikalos visā Latvijā, bet par katru Rimi Express iegādāto kafijas krūzi ziedos akcijai 10 centus.

“Tāpat kā smaids rada smaidu, arī viens labs darbs iedvesmo citiem – vēl lielākiem. Esam ļoti gandarīti, ka ikgadējā akcija “Eņģeļi pār Latviju” ir guvusi tik lielu atsaucību. Saziedotā summa ļaus ne tikai palīdzēt bērniem, kuru vajadzības bija pieteiktas akcijā, bet dos cerību un atbalstu arī citiem, kam tas tik ļoti nepieciešams. Vēlamies no sirds pateikties Rimi pircējiem un sadarbības partneriem par viņu ieguldījumu un aicinām ikvienu ne tikai noslēgt veco, bet arī iesākt jauno gadu ar labu darbu un iesaistīties akcijā!” atgādina Madara Kivkucāne, Rimi Bērniem zīmola vadītāja.

Atbalstīt slimos bērniņus iespējams, zvanot pa tālruni 9000 6486, ziedojot ziedojumu kastītēs Rimi veikalos vai Bērnu slimnīcas fonda mājaslapā www.bsf.lv, kā arī ziedojot Mans Rimi naudas uzkrājumu Mans Rimi lietotāja profilā.  


Populārākie raksti