Pērnavas ielā 36 jauns Rimi Express veikals

05. Janvāris, 2018

Veikala sortiments veidots līdzīgs esošajiem ātrās iepirkšanās veikaliem – to īpaši pielāgojot mūsu klientiem, kam svarīgs ātrums un ērtība. Pircējiem būs iespēja izvēlēties starp jau gatavajiem produktiem, vai uz vietas komplektēt maltīti līdzi ņemšanai no salātu vai auksto ēdienu bāra. Tāpat veikalā pieejamas svaigi ceptas smalkmaizītes un kafija enerģiskiem rītiem. Savukārt domājot par veselīgām alternatīvām – veikalā uzstādīta arī sulu spiede.

Veikala 152,2 kvadrātmetru platībā pieejami arī svaigie augļi un dārzeņi, klientu iecienīti pārtikas produkti, kā arī citas ikdienā noderīgas lietas. Veikala darba laiks ir no plkst. 08.00 līdz 22.00. Tāpat kā citos jaunuzceltajos un rekonstruētajos veikalos, arī šajā Rimi Express veikalā ir izmantotas videi draudzīgās CO2 aukstumsistēmas un LED gaismas, virzot Rimi pretim izvirzītajam mērķim līdz 2020. gadam kļūt par klimatam neitrālu uzņēmumu.

Šobrīd Rimi Latvia tīklā ir 122 četru formātu veikali: 32 hipermārketi, 46 lielveikali, 40 Supernetto un 4 ātrās iepirkšanās veikali. Rimi un Supernetto veikali darbojas 27 Latvijas pilsētās.


Populārākie raksti