Pieaugot pieprasījumam pēc ātras iepirkšanās, Rimi turpina attīstīt Express veikalu tīklu

23. Maijs, 2019
Ceturtdien, 23. maijā, Rīgā, Krišjāņa Valdemāra ielā 21, atvērts jau devītais Rimi Express veikals.

Šis ir pirmais jauna koncepta Rimi Express veikals, kurā ir ne tikai jauns interjera risinājums ar atpūtas zonu kafijas un ēdienu baudīšanai, bet arī pircēju steidzīgajām ikdienas gaitām atbilstošs sortiments. 

Jauno Rimi Express konceptu Baltijas tirgum uzņēmums veidojis sadarbībā ar starptautiskiem jomas ekspertiem, ņemot vērā jaunākās pircēju paradumu un dzīvesstila tendences. Baltijas pilsētās, līdzīgi kā citur pasaulē, pēdējos gados būtiski aug pieprasījums pēc ātrām un veselīgām maltītēm pa ceļam uz darbu vai mājām. 

“Mazā formāta veikalu attīstība un izaugsme pasaules tirgos neapšaubāmi turpinās. Tā ir saistīta gan ar urbanizāciju, gan steidzīgo dzīves ritmu, kad nereti nav laika tradicionālo ģimenes maltīšu gatavošanai mājās. Līdz ar to ir ļoti svarīgi mazā formāta veikalos nodrošināt visu, kas attiecināms uz tūlītēja patēriņa vajadzībām – gatavos ēdienus un dzērienus. Šī ir joma, kas noteikti attīstīsies – palielinās ne tikai pieprasījums un piedāvājums, bet veikalos tiek ierīkotas vietas, kur patīkamā gaisotnē tikko iegādātos ēdienus arī nobaudīt,” stāsta pētījumu uzņēmuma Nielsen vecākā mazumtirdzniecības klientu apkalpošanas speciāliste Latvijā Anda Daliņa.

Rimi Latvia ir liela pieredze darbā ar lielajiem formātiem – hipermārketiem, supermārketiem, un interesants šķita izaicinājums izveidot pilnīgi jaunu formātu Latvijas tirgū. Kopš pagājušā gada esam atvēruši  jau deviņus Rimi Express Rīgā un Ventspilī. Tieši veikalu sortiments, uz vietas gatavotā pārtika un mūsdienīga iepirkšanās pieredze ir tā, ko pircēji vērtē visaugstāk,” uzsver Rimi Latvia Mārketinga un sabiedrisko attiecību departamenta vadītāja Kristīne Ciemīte. 

Rimi Express veikalu sortiments veidots tā, lai steidzīgā ikdienā pilsētnieki no rīta pa ceļam uz darbu varētu izvēlēties kvalitatīvu kafiju un brokastu produktus, bet, atgriežoties mājās pēc darba, iegādāties pamatpreces ēdiena gatavošanai mājās un Rimi gatavos produktus. Jaunā koncepta Rimi Express un arī citos šī formāta veikalos daudzi gatavie produkti, piemēram, sagriezti augļi, suši, salāti un smalkmaizītes, tiek gatavoti uz vietas veikalā, nodrošinot gan nevainojamu kvalitāti, gan svaigumu. 

Jaunā Rimi Express veikala izveidē Rimi Latvia investējis 370 000 eiro un radījis 11 jaunas darba vietas.   

Šobrīd Rimi Latvia tīklā ir 127 piecu formātu veikali: 32 Rimi Hyper, 30 Rimi Super, 44 Rimi Mini, 9 Rimi Express un 12 Supernetto. Rimi un Supernetto veikali darbojas 27 Latvijas pilsētās.
 


Populārākie raksti