Piedalies Lielās Talkas izglītojošajā seminārā

24. Februāris, 2011

25.februārī plkst. 10:00 LU Lielajā Aulā, Raiņa bulvārī 19, kustības Lielā Talka ietvaros tiek rīkots izglītojošs seminārs “Starp zemi un debesīm – ļauj sev būt!”. Aicinām ikvienu interesentu bez maksas apmeklēt semināru un gūt vērtīgu informāciju par dažādiem būtiskiem vides jautājumiem.

Seminārā Latvijas Universitātes Vides zinātņu doktorants Raimonds Kasparinskis stāstīs par cilvēka darbības ietekmi uz zemi un ūdeni un šīs rīcības sekām, bet Dabas aizsardzības pārvaldes ūdeņu eksperts Andris Urtāns informēs par ūdens kvalitātes noteikšanu un uzlabošanu. Savukārt TV žurnālists Sandijs Semjonovs dalīsies pieredzē, kā par ūdens un zemes tīrību rūpējas citur pasaulē. Semināra dienas kārtībā ir arī jautājums par to, ko iesākt ar mirušiem, dabā atrastiem dzīvniekiem. Uz šo jautājumu atbildes sniegs eksperti no Pārtikas un veterinārā dienesta, Valsts Mežu dienesta un LR Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas. Domubiedru grupas Tīri meži vadītāja, Dr. Ilze Aizliniece sniegs praktiskus padomus meditācijai ikdienas miera vairošanai.

Kustības Lielā Talka ietvaros šogad plānots ne vien vērst sabiedrības uzmanību uz dažādiem vides sakopšanas un labiekārtošanas darbiem, bet īpaši akcentēt dažādus izglītojošus pasākumus. Ar šīm aktivitātēm Lielās Talkas organizatori vēlas atgādināt, ka dabas piesārņošana ir ne tikai neestētiska, bet arī nopietni bīstama.

Šogad talkot aicina Rīgas Brīvostas pārvalde, SIA Skonto Būve un Latvijas valsts meži. Talku atbalsta arī LR Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, zīmols Garnier, Rimi, DHL Latvija, LASUA, L&T un būvniecības nams Kurši.

Sīkāka informācija par programmu šeit.
 


Populārākie raksti