Piepildīsim "Skolas somas"

04. Jūlijs, 2011

Lai palīdzētu bērniem no nabadzīgām ģimenēm daudzviet Latvijā uzsākt skolas gaitas, jau sesto gadu notiek labdarības akcija “Skolas soma”, kuras ietvaros aicinām ziedot naudu skolas piederumu iegādei bērniem no trūcīgām ģimenēm.

Kad mazais pirmklasnieciņš 1.spetmembrī dodas uz skolu, viņa sirsniņa trīs, jo priekšā ir nezināma pasaule. Tā ir pasaule, kas katru no mums ietekmē uz mūžu. To atzīts katrs, kurš reiz bijis pirmklasnieks. Diemžēl situācija daudzās ģimenēs liedz pilnvērtīgi sagatavot bērnus skolai. Lai arī Latvijā ir bezmaksas pamatizglītība, tomēr skolas uzsākšanai nepieciešamo lietu saraksts ir garš, sākot ar zīmuļiem un pildspalvām, beidzot ar sporta tērpu un maiņas apaviem.

Ziedot.lv aptaujāto ģimeņu pārstāvji atzina, ka palielinoties dzīves dārdzībai, izdevumi skolas gaitu uzsākšanai arī kļūst ar vien lielāki, bet tuvojoties mācību gadam, daudzu nepilnu vai daudzbērnu ģimeņu vecākus pārņem izmisums par to, kā lai sagādā visu mācībām nepieciešamo.

Lai palīdzētu mazajiem skolēniem uzsākt skolas gaitas, aicinām ziedot internetā www.ziedot.lv projektam “Skolas soma” ar internetbankas starpniecību vai norēķinu karti, zvanot uz ziedojumu tālruni 90006383, kā arī Rimi un Supernetto ziedojumu kastītēs visā Latvijā.

Jau sesto gadu ar ziedotāju atbalstu un atsaucību akcijas ietvaros dāvanu kartes skolas piederumu iegādei tiks nodotas skolēniem no visas Latvijas. Kopš 2006.gada kopā esam palīdzējuši 5249 skolēniem par kopējo summu 155 877 lati. Akcija “Skolas soma" katru gadu tiek īstenota sadarbībā ar reģionālajām labdarības organizācijām, lai palīdzētu bērniem arī attālākos Latvijas novados. Akcijas partneris ir SIA Rimi Latvia.

Palīdzēsim arī šogad bērniem izjust skolā iešanas prieku! Svētku sajūtu un atbalstu varam sniegt daudzām nepilnām ģimenēm un daudzbērnu ģimenēm daudzviet Latvijā. Ziedojot varam uzdāvināt daļu no nepieciešamajām lietām, lai kāds pirmklasnieks, kuram vecāki nevar iegādāties skolas piederumus, ar prieku uzsāktu skolas gaitas!

Lai nodrošinātu to, ka ziedotie līdzekļi patiešām tiek izlietoti skolas preču iegādei, sadarbībā ar vietējām pašvaldībām ģimenes nesaņems naudu, bet gan īpašas dāvanu kartes 25 latu apmērā, ko varēs izlietot, iegādājoties tikai skolas preces.


Populārākie raksti