Piepildīti liepājnieču sapņi par laiskām brokastīm, mandalu meistarklasi un sievišķīgām dāvanām

22. Septembris, 2016
          

Lai izmēģinātu ko jaunu, vairāk izzinātu sevi un relaksētos, sestdien, 3. septembrī, kafejnīcā Lotte liepājniecēm bija sarūpēts pārsteigums. Tirdzniecības centra Ostmala projekta Kāds ir Tavs sapnis? dalībnieces piepildīja savus sapņus un piedalījās Rudītes Nīcgales mandalu zīmēšanas meistarklasē, ieturēja gardas brokastis un saņēma sievišķīgas, pašu izsapņotas dāvanas – skaistas rotas, smaržas un kosmētiku. 

 

Kā saka pati pasniedzēja un Mandalu Pasaules vēstnese Rudīte Nīcgale: “Esmu cilvēks parastais, kuru aizrāva mandalu vienkāršība, tajā pašā laikā arī dziļums un krāsu burvība.” Tas viņai lika pievērsties mandalu zīmēšanai, un jau gandrīz divus gadus ar savām zināšanām un aizrautību viņa dalās arī ar citiem. Viņa uzskata, ka, veltot laiku sev – zīmējot mandalu, sapņi un vēlmes ir klātesoši, jo šajā procesā cilvēki sevi iepazīst un izprot, pēc kā tiecas.

 

Projekta Kāds ir Tavs sapnis? dalībnieces augustā sapņoja par sievišķīgām lietām, piemēram, Inta Taurēna vēlējās jaunas smaržas, vienpadsmitgadniece Ieva Agija Frišfelde – iepriecināt mammu ar jaunām rotām, bet bērnudārza vadītāja Daira Eglīte vēlējās jaunu kosmētiku. Šīs dāmas un citas liepājnieces – Līga Vilnīte, Kitija Puļķe, Elīna Ivanova, Rasa Kumsāre un Kitija Spēka-Štobe – saņēma gan izsapņoto, gan lielisku un sievišķīgu sestdienu, apgūstot mandalu zīmēšanu.

 

Meistarklases un lekcijas vadītāja Rudīte Nīcgale aicina cilvēkus kaut reizi izmēģināt mandalu zīmēšanu un sajust spēku un atklāsmes, ko no tā var gūt: “Cilvēki, kuri pirmo reizi atnāk uz nodarbību un vēlas zīmēt mandalas, nobīstas no tā, ka neprot zīmēt, bet tas nemaz nav jāprot. Mandalu zīmēšanā ir burvība – tas ir laiks, ko veltām tikai sev, uz mirkli aizmirstot par ikdienas steigu, pienākumiem un ieklausoties sevī. Esmu uzzīmējusi jau vairāk nekā 100 mandalas, un katru no tām ir iespējams analizēt, vienlaikus izprotot un analizējot arī sevi. Izvēlētā mandalas krāsa, tās intensitāte, simetrija un simboli – tas viss par mums kaut ko pastāsta. Izprotot uzzīmēto mandalu, var sevi mainīt un paskatīties uz sevi no malas.” 

 

Sapņotāji kopā ar t/c Ostmala aicina iedzīvotājus arī turpmāk nepaturēt sapņus pie sevis, bet dalīties tajos, piedaloties projektā Kāds ir Tavs sapnis?. Lai iesaistītos, līdz 1. novembrim savs sapnis jāpieraksta uz tirdzniecības centrā atrodamām sapņa vēstulēm un vēstule jāiemet turpat centrā esošajā projekta pastkastē.

 

Sapņus palīdz īstenot veikali Rimi, RD Electronics, Lindex, Aleksandra apavi, Veļas Pasaule, Crocs, Apotheka, NS King Outlet, Norvik Banka, Caramelles, Lāčuks, Liepājas Teātris, Globuss, Juvelieris-gravieris, 585, Lotte cafe, Grenardi, Stenders, Dzintars, Douglas, Canella, Top Shop, Elit, Dream Bags, Tele2, LMT, Bite, Evelatus, Grobiņas ziedi.

 

 

 

 


Populārākie raksti