Piepildīti pirmie baušķenieku sapņi

30. Aprīlis, 2016
Jau gandrīz mēnesi t/c “Rimi Bauska” ir novietota sapņu pastkaste, kurai mazi un lieli baušķenieki uzticējuši savus sen lolotos sapņus. Aprīļa beigās centrs piepildījis pirmo sapņotāju vēlēšanās un aicina iedzīvotājus arī turpmāk nepaturēt sapņus pie sevis, bet dalīties tajos, vienkārši aizpildot sapņu vēstuli, un būt soli tuvāk to piepildījumam.
 
“Doties kopīgās pusdienās ar draugiem, aizbraukt ekskursijā, saņemt jaunu velosipēdu vai pašam savu rotaļlietu – tie ir tikai daži no mums uzticētajiem sapņiem. Esam patiesi iepriecināti par baušķenieku lielo atsaucību un ikvienu mums iesūtīto sapni. Diemžēl visus no tiem piepildīt nav mūsu spēkos, tāpēc īstenošanai esam izvēlējušies tos, kuri piepildāmi, izmantojot tirdzniecības centra piedāvājumu un tikuši rūpīgi aprakstīti, minot ne tikai pašu sapni, bet arī tā vērtību un nozīmi sapņotāja dzīvē,” stāsta Rimi Latvia tirdzniecības centru mārketinga vadītāja Evija Čukure.
 
Rūpīgi izvērtējot visus sapņus, kas pastkastē bija uzkrāti aprīļa laikā, projekta komanda izvēlējās iepriecināt vairākus baušķeniekus. Anita Trofimova, kuras prieks, aizraušanās un reizē arī darbs ir ēst gatavošana, no veikala Rimi saņēma Selection by Rimi dažādu eļļu un garšvielu grozu, kā arī Rimi dāvanu karti virtuvē noderīgu rīku un piederumu iegādei. Anita, daloties priekā, stāsta: “Biju ļoti patīkami pārsteigta! Man nekad neveicas loterijās, tāpēc arī šoreiz nemaz nedomāju piedalīties, bet meita mudināja. Par to es viņu iepriecināšu ar kūku! Gatavoju daudz desertu, tāpēc esmu priecīga par mandeļu un kokosa skaidiņām, un citām garšvielām, kas man ļoti noderēs. Savukārt par dāvanu karti nopirkšu dažādus virtuves traukus un jaunu blenderi”.  
 
Vidusskolniece Linda Gaužaiska savā sapņu vēstulē raksta, ka viņas mīļākais mācību priekšmets ir matemātika, taču labākām sekmēm ļoti būtu nepieciešams dators. Turpmāk Linda savus mājas darbus varēs gatavot, lietojot veikala Baltic Data sarūpēto datoru ar Bite interneta pieslēgumu. Savukārt grāmatvede Tatjana Stančika raksta, ka gribētu labāk parūpēties par savu veselību ikdienā. Viņa no veikala Rimi uz savu apaļo 60 gadu jubileju saņēma velosipēdu. Visi sapņotāji tika iepriecināti arī ar ziedu kompozīcijām no ziedu salona Florist.
Projekts “Kāds ir Tavs sapnis?” turpināsies visa gada garumā. Lai iesaistītos, līdz 1. novembrim savs sapnis jāpieraksta uz tirdzniecības centrā atrodamām sapņa vēstulēm, izklāstot, kāpēc tieši šis sapnis ir īstenošanas vērts. Vēstule jāiemet turpat centrā esošajā projekta pastkastē. Ar visiem sapņiem iepazīsies projekta komanda, lai katru mēnesi realizētu kādu no tiem, izmantojot tirdzniecības centra sniegtos pakalpojumus un pieejamo preču klāstu. 
 
Sapņus palīdz īstenot Rimi, Drogas, Rosme Lingerie, Aleksandra apavi, Lāčuks, Mēness aptieka, Norvik Banka, Citadele, Trīdueks, Baltic Data, Luvra, Globuss, 585, Dzintars, Pus12, Optio, JL Stila Idejas, Elit, Narvesen, Bite, LMT, Tele2, Florist, Zoo centrs.
 
 
 
 

Populārākie raksti