Piepildīti pirmie jelgavnieku sapņi

30. Aprīlis, 2016
Jau gandrīz mēnesi t/c “Vivo centrs” ir novietota sapņu pastkaste, kurai mazi un lieli jelgavnieki uzticējuši savus sen lolotos sapņus. Aprīļa beigās centrs piepildījis pirmo sapņotāju vēlēšanās un aicina iedzīvotājus arī turpmāk nepaturēt sapņus pie sevis, bet dalīties tajos, vienkārši aizpildot sapņu vēstuli, un būt soli tuvāk to piepildījumam.
 
“Sava mājvieta, jauns velosipēds vai ērta automašīna un miers virs zemes – tie ir tikai daži no mums uzticētajiem sapņiem. Esam patiesi iepriecināti par jelgavnieku lielo atsaucību un ikvienu mums iesūtīto sapni. Diemžēl visus no tiem piepildīt nav mūsu spēkos, tāpēc īstenošanai esam izvēlējušies tos, kuri piepildāmi, izmantojot tirdzniecības centra piedāvājumu un tikuši rūpīgi aprakstīti, minot ne tikai pašu sapni, bet arī tā vērtību un nozīmi sapņotāja dzīvē,” stāsta Rimi Latvia tirdzniecības centru mārketinga vadītāja Evija Čukure.
 
Rūpīgi izvērtējot visus sapņus, kas pastkastē bija uzkrāti aprīļa laikā, projekta komanda izvēlējās iepriecināt divas jelgavnieku ģimenes. Trīs bērnu māmiņa Aija Larionova savā sapņu vēstulē raksta, ka viņi ir ļoti aktīva un sportiska ģimene, kas labprāt piedalās dažādās orientēšanās sacensībās, izbraucienos ar velosipēdiem un citos pasākumos. Lai šajās aktivitātēs Larionovu ģimene varētu piedalīties kā vienota, spēcīga ģimenes komanda, veikals 212 katram no ģimenes locekļiem sarūpējis vienādus, apdrukātus krekliņus un cepurītes. 
 
“Tas bija negaidīts pārsteigums! No diviem īstenotajiem sapņiem viens izrādījās tieši mūsējais. Tiklīdz atnācām mājās no veikala, nekavējoties uzmērījām jaunās formas – izskatās ļoti skaisti! Tētim vislabāk patīk, kā izskatās mazajam dēliņam. Ļoti mīlīgi! Tagad gaidām pirmos pasākumus pilsētā, kad varēsim formas atrādīt. Iespējams tā būs Muzeju nakts, pilsētas svētki, Tēva diena vai kāds ģimenes velo brauciens,” daloties priekā par piepildīto sapni, stāsta Aija. 
Mazā sapņotāja Dārta Henrieta Zihmane, kurai ir 10 gadu un ļoti patīk sportot, no veikala Pus12 saņēma rokas pulksteni, lai turpmāk nekad vairs nekavētu dažādos pulciņus, kurus meitene aktīvi apmeklē. Visi sapņotāji tika iepriecināti arī ar ziedu kompozīcijām no ziedu salona Palete.
 
Projekts “Kāds ir Tavs sapnis?” turpināsies visa gada garumā. Lai iesaistītos, līdz 1. novembrim savs sapnis jāpieraksta uz tirdzniecības centrā atrodamām sapņa vēstulēm, izklāstot, kāpēc tieši šis sapnis ir īstenošanas vērts. Vēstule jāiemet turpat centrā esošajā projekta pastkastē. Ar visiem sapņiem iepazīsies projekta komanda, lai katru mēnesi realizētu kādu no tiem, izmantojot tirdzniecības centra sniegtos pakalpojumus un pieejamo preču klāstu. 
 
Sapņus palīdz īstenot Rimi, Douglas, Tele2, Baltic Data, Bite, Dzintars, 212, Guntina.com, Optio, Stenders, Ādas un vilnas fabrika, Palete, Siberika, Barona tējas un kafijas, Baulain, Globuss, Blue Box, Nika, Luvra, Zizi, Dino Zoo, Super Action, Grenardi, Lattelecom, Mēness apteika, Balonu pasaule, Salmu krogs, Caramelles, Juvo apavi, Pus12, Helen, Clean Control, Luxe.
 
 
 

Populārākie raksti