Piepildīti pirmie liepājnieku sapņi

30. Aprīlis, 2016
Jau gandrīz mēnesi t/c “Ostmala” ir novietota sapņu pastkaste, kurai mazi un lieli liepājnieki uzticējuši savus sen lolotos sapņus. Aprīļa beigās centrs piepildījis pirmo sapņotāju vēlēšanās un aicina iedzīvotājus arī turpmāk nepaturēt sapņus pie sevis, bet dalīties tajos, vienkārši aizpildot sapņu vēstuli, un būt soli tuvāk to piepildījumam.
 
“Dzīvesvietas labiekārtošana, skaista jauna grāmata, rūpes par mūsu četrkājainajiem draugiem un lidojums gaisa balonā – tie ir tikai daži no mums uzticētajiem sapņiem. Esam patiesi iepriecināti par liepājnieku lielo atsaucību un ikvienu mums iesūtīto sapni. Diemžēl visus no tiem piepildīt nav mūsu spēkos, tāpēc īstenošanai esam izvēlējušies tos, kuri piepildāmi, izmantojot tirdzniecības centra piedāvājumu un tikuši rūpīgi aprakstīti, minot ne tikai pašu sapni, bet arī tā vērtību un nozīmi sapņotāja dzīvē,” stāsta Rimi Latvia tirdzniecības centru mārketinga vadītāja Evija Čukure.
 
Rūpīgi izvērtējot visus sapņus, kas pastkastē bija uzkrāti aprīļa laikā, projekta komanda izvēlējās iepriecināt vairākus liepājniekus. Piecgadīgā Luīze Smukša no veikala Globuss saņēma košas krāsas, zīmuļus, krāsojamās grāmatas un saldumu grozu no Rimi. Luīze kopā ar mammu sapņa vēstulē bija izklāstījusi, cik ļoti viņai patīk zīmēt. Studente Monta Bianka Zole pastāstīja, ka ļoti mīl dzīvniekus un nodarbojas ar kinoloģiju. Veikals DinoZoo Montai Biankai sarūpējis dažādus našķus, rotaļlietas un citas patversmes dzīvniekiem noderīgas mantas, lai meitene jau tuvākajā laikā varētu doties apciemot un iepriecināt savus mīluļus. Bez iepriecinājuma nepalika arī pati Monta Bianka. Ņemot vērā viņas aizraušanos ar kultūru, Liepājas teātra aktieris Viktors Ellers meitenei pasniedza ielūgumus teātra apmeklējumam. 
 
“Sajūtas lieliskas! Nekad dzīvē vēl neko nebiju laimējusi! Jūtos ļoti gandarīta, jo esmu ieguvusi uzreiz divu sapņu piepildījumus – man ļoti patīk teātris, taču vēl lielāks prieks, ka varēšu palīdzēt dzīvniekiem. Jau nākamajās brīvdienās plānoju aizbraukt uz Vārves dzīvnieku patversmi “Rembo”, lai apciemotu suņus un aizvestu viņiem dāvanas,” savās sajūtās par piepildītajiem sapņiem dalās Monta Bianka. 
 
Pensionāre Anita Platā, kura ir aktīva dzīvesveida piekritēja, dzimšanas dienā no veikala RD Electronics saņēma virtuves kombainu un augļu grozu no veikala Rimi, lai iekļautu savā ēdienkartē vairāk vitamīnu. Visi sapņotāji tika iepriecināti arī ar ziedu kompozīcijām no ziedu salona Grobiņas ziedi.
Projekts “Kāds ir Tavs sapnis?” turpināsies visa gada garumā. Lai iesaistītos, līdz 1. novembrim savs sapnis jāpieraksta uz tirdzniecības centrā atrodamām sapņa vēstulēm, izklāstot, kāpēc tieši šis sapnis ir īstenošanas vērts. Vēstule jāiemet turpat centrā esošajā projekta pastkastē. Ar visiem sapņiem iepazīsies projekta komanda, lai katru mēnesi realizētu kādu no tiem, izmantojot tirdzniecības centra sniegtos pakalpojumus un pieejamo preču klāstu. 
 
Sapņus palīdz īstenot veikali Rimi, RD Electronics, Lindex, Aleksandra apavi, Veļas Pasaule, Crocs, Apotheka, NS King Outlet, Norvik Banka, Caramelles, Lāčuks, Liepājas Teātris, Globuss, Juvelieris-gravieris, 585, Lotte cafe, Grenardi, Stenders, Dzintars, Douglas, Canella, Top Shop, Elit, Dream Bags, Tele2, LMT, Bite, Evelatus, Grobiņas ziedi.
 
 
 

Populārākie raksti