Piesakies atvērto durvju nedēļai un apmeklē Rimi Latvia

14. Janvāris, 2009

Tu esi izvēlējies savu nākotnes profesiju, taču neesi drošs, vai tas ir tas, ko Tu patiešām vēlies? Tu uzzini dažādu informāciju par izvēlēto profesiju vai studē, taču nav radies skaidrs priekšstats, kāda būs Tavas izvēlētās profesijas ikdiena un kā realitātē darbojas nozares uzņēmumi? Ir tikai viens risinājums!

Noliec papīrus ar teoriju malā, piesakies uz mūsu uzņēmuma ekskursiju, kas notiks 16. līdz 20. februārim, un uzzini, ko Tev nākotnē piedāvā konkrētā nozare.

Pasākuma laikā Tu iepazīsi profesiju aizkulises, viesosies darba un ražošanas telpās, uzzināsi vairāk par mūsu uzņēmumu, iepazīsies ar vadību un uzklausīsi karjeras izaugsmes veiksmes stāstus, kā arī iegūsi atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem par nozari.

Pieteikties mūsu ekskursijām vari līdz 1. februārim portāla www.prakse.lv sadaļā Pasākumi, ar norādi pasākuma veidam Atvērto durvju nedēļa uzņēmumos. Nenokavē! Vietu skaits ierobežots.

 

Atvērto durvju nedēļas laikā ir iespēja apmeklēt:

Rimi Latvia biroju, A. Deglava iela 161, Rīga

17.02. un 19.02., plkst. 14:00

Rimi hipermārketu Irbe, Lielirbes iela 29, Rīga

18.02., plkst. 10:00

Supernetto Saharova, Saharova iela 23a, Rīga

18.02., plkst. 10:00

Rimi hipermārketu Ostmala, K. Zāles laukums, Liepāja

18.02., plkst. 10:00

Rimi Rēzekne, Galdnieku iela 8, Rēzekne

18.02., plkst. 13:00

Supernetto Daugavpils, Viesturu iela 10, Daugavpils

18.02., plkst. 9:00

 

Atvērto durvju nedēļu Rīgā un citās Latvijas lielākajās pilsētās rīko Jauniešu konsultācijas, organizējot ekskursijas jauniešiem draudzīgākajos Latvijas uzņēmumos. Projekts tiek realizēts ar mērķi jauniešiem sniegt izpratni par darba tirgus perspektīvām un dot iespēju iepazīt nozares un uzņēmumus visā Latvijā.


Populārākie raksti