Pircējiem atver tirdzniecības centru Pasta ielā 14, Tukumā

13. Februāris, 2014

14. februārī pēc remontdarbu pabeigšanas apmeklētājiem atkal tiks atvērts viņu iecienītais tirdzniecības centrs Tukumā, Pasta ielā 14, kura lielākais nomnieks ir Rimi Tukuma novada būvvalde pēc rūpīgas pārbaudes ir apstiprinājusi, ka tirdzniecības centra ēka ir ekspluatācijai droša, tāpēc būvvalde ir atļāvusi atjaunot tirdzniecības centra darbību.

13. februārī eksperts, sertificēts būvinženieris A.Rakstiņš no ARA intellect apstiprināja, ka darbi ir paveikti labā kvalitātē un būve ir gatava nodošanai ekspluatācijā. Tukuma novada būvvalde šodien ir pieņēmusi lēmumu atļaut atjaunot centra darbību. Tirdzniecības centrs vienmēr ir bijis drošs, to ir atzinušas trīs neatkarīgas ekspertīzes, ko veica SIA Būvniecības konsultants sadarbībā ar Al Engeneering, inženieru grupa Kurbads un ARA intellect. Ēkas aizvēršana remontdarbu laikā bija vairāk profilaktisks solis, kuru ēkas apsaimniekotājs RCH Management ņēma vērā, lai darbus paveiktu iespējami ātri.

„Mēs pateicamies visiem tukumniekiem par sapratni un pacietību! Ir ļoti svarīgi izvairīties no vismazākajām šaubām par ēkas drošību, tāpēc tika pieņemts lēmums par tirdzniecības centra slēgšanu uz remontdarbu laiku,.,” saka RCH Management pārstāvis Raimonds Kairovs, „Esam gatavi ieguldīt papildus līdzekļus un laiku, lai ikviens mūsu pircējs un veikalu darbinieks varētu justies droši”.

Jumta sendvič-paneļu pastiprināšanas darbi, kuru dēļ tirdzniecības centru Tukumā pagājušajā nedēļā apmeklētājiem uz laiku slēdza, ir pilnībā pabeigti. Jumta sendvič-paneļu pastiprināšanas darbus veica būvniecības uzņēmums AKG projekti un tos paveica divu dienu laikā. Lai arī veicamo darbu apjoms bija neliels, tomēr tirdzniecības centrs bija slēgts ilgāku laiku, jo nepieciešamie būvmateriāli, īpašie Z profili, remontdarbiem tika piegādāti no ārzemēm.


Visi līdzšinējie telpu nomnieki ir atsākuši darbu tirdzniecības centra telpās. Lielākais telpu nomnieks tirdzniecības centrā ir hipermārkets Rimi. Telpas nomā arī RD Electronics, Drogas un citi mazāki veikali un pakalpojumu sniedzēji, kopā 24 nomnieki.
 


Populārākie raksti