Pirmais Rimi maratons bērniem pulcē teju 300 mazos skrējējus

20. Maijs, 2013

Pirmajā Rimi maratonā bērniem, kurš, iesildot Nordea Rīgas maratonu notika sestdien Esplanādē, piedalījās teju 300 mazie skrējēji. Visaktīvāk savus spēkus īpaši veidotā 200 metrus garajā maratona distancē pārbaudīja 3 līdz 4 gadus veci bērni, taču netrūka arī pašu mazāko - 2 gadus jauno sportistu. Rimi maratona bērniem trase bija veidota Nordea Rīgas maratona noskaņās, un tajā izvietoti vieni no zīmīgākajiem trases objektiem – Vanšu tilts un Pulvertornis.

Tāpat bērni pasākuma laikā labprāt iemēģināja dažādas piepūšamās atrakcijas, pārvarēja šķēršļu joslas un fotografējās ar pasaku tēliem – Mikiju, Miniiju un Donaldu Daku. Turklāt ikviens, kurš veiksmīgi pievarēja Rimi maratona bērniem distanci, saņēma īpašu medaļu un diplomu, kā arī varēja nofotografēties uz uzvarētāja pjedestāla.

Lai šogad maratonā būtu iespēja piedalīties un medaļu par veikto skrējienu saņemt pēc iespējas plašāks skrējēju skaits, izveidojām īpašu trasi un pasākumu pašiem mazākajiem skriet mīļotājiem– Rimi maratonu bērniem. Redzot bērnu, kā arī viņu vecāku atsaucību un sportisko garu, esam pārliecināti, ka Rimi maratonam bērniem jākļūst par labu tradīciju, kas notiek ik gadu dienu pirms Nordea Rīgas maratona un aicina ikvienu mazo sportistu noskriet īpaši veidotu distanci un pavadīt lielisku dienu ģimenes lokā,” saka Karīna Jermušs, Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.

Par gardām uzkodām Rimi maratonā bērniem rūpējās Rimi veselīgas ēšanas kustības Aikāgaršo šefpavārs, kurš lielos un mazos sportistus cienāja ar vairāk nekā 100 litriem dārzeņu aukstās zupas. Turklāt aktīvāku izaicinājumu cienītājiem bija iespēja uz īpaša veloblendera uzkult pašiem savu spēka kokteili. Kopumā Rimi maratona bērniem dalībnieki sakūla teju 60 litrus gardu kokteiļu.

Savukārt vecāki pasākuma laikā aktīvi izmantoja iespēju bez maksas konsultēties pie Sporta laboratorijas ekspertiem, noskaidrojot bērniem piemērotāko fiziskās slodzes sadalījumu un savas atvases sportiskās veselības stāvokli.

Ikvienam ir iespēja aplūkot foto galeriju no Rimi maratona bērniem un lejupielādēt savu foto Rimi profilā portālā draugiem.lv: http://www.draugiem.lv/rimi/.Rimi maratona bērniem dalībnieki gatavojas startamMaratonā kopā ar berniem piedalās Mikijs, Minnija, Donalds, brāļi Rimanti un citiMazie sportisti ar īpašu veloblenderi gatavo savu spēka kokteiliTiek reģistrēti mazie maratonistiDalībnieki pēc veiksmīga skrējiena fotografējas uz goda pjedestāla


Populārākie raksti