Pļavniekos atklāj jaunu Rimi lielveikalu

29. Decembris, 2015

29.decembrī plkst. 12.00 ar jautriem pasākumiem bērniem un saksofona skaņām tika atklāts jauns Rimi lielveikals Rīgā, Andreja Saharova ielā 23a.

Lai atzīmētu jaunā lielveikala atklāšanu, pircējus no plkst. 12.00 līdz plkst. 16.00 iepriecinās saksofona grupas The Sparkling 5 uzstāšanās. Savukārt no plkst. 13.30 līdz plkst. 17.30 visi bērni aicināti apmeklēt radošās darbnīcas – kopā ar princesi Annu bērni gatavos mirdzošus svētku rotājumus mājai un svētku eglītei. Tāpat jaunākie veikala apmeklētāji varēs iet rotaļās kopā ar jautro Rimi Ābola maskotu, savukārt princese Elza uzburs bērniem krāsainus seju gleznojumus.

Jaunais lielveikals sniegs papildu ērtības vietējiem iedzīvotājiem. Tajā iespējams iegādāties visu ikdienā nepieciešamo - uz vietas ceptu maizi un smalkmaizītes, svaigus augļus, dārzeņus, mājsaimniecības un higiēnas lietas, kā arī citas preces. Lielveikala darba laiks būs no plkst. 8.00 līdz plkst. 22.00.

Lielveikala tirdzniecības platība ir 973 kvadrātmetri, savukārt kopējā ēkas platība - 1760 kvadrātmetri. Lielveikala darbu nodrošinās 43 darbinieki. Tāpat kā visās jaunatklātajās un atjaunotajās iepirkšanās vietās, arī šajā lielveikalā izmantots energoefektīvais LED apgaismojums, kas ļauj ietaupīt 30% no apgaismojuma elektrības patēriņa, kā arī izmantotas īpašas aukstumsistēmas, kas ļauj nodrošināt energoefektīvu telpu apsaimniekošanu un uzturēšanu.

Pašlaik Rimi Latvia tīklā ir 117 trīs formātu veikali: 30 Rimi hipermārketi, 42 Rimi lielveikali un 45 zemo cenu veikali Supernetto. Rimi un Supernetto veikali darbojas 27 Latvijas pilsētās.

 

 


Populārākie raksti