Popes pamatskolas skolotāja iedrošina ventspilniekus tiekties pēc saviem sapņiem

10. Jūnijs, 2016
   

Sapņot vairāk – ne tikai var, bet arī vajag! Par to pārliecinājusies skolotāja Ligita Lukševica, kura tirdzniecības centra Tobago projekta Kāds ir Tavs sapnis? ietvaros uzdrošinājās vēstulē pastāstīt par savu sapni. Projekts turpinās līdz pat novembrim, aicinot ventspilniekus arī turpmāk dalīties ar saviem sapņiem,  vienkārši aizpildot sapņu vēstuli un esot soli tuvāk to piepildījumam.

 

“Ir sapņi, kas piepildās. Un ir sapņi, kas ir un paliek vienkārši sapņi. Sapņo un varbūt tieši šodien kāds Tavs sapnis piepildīsies!” – tā savu vēstuli iesāka mūzikas skolotāja un klases audzinātāja Ligita Lukševica. Ligita no 1985. gada strādā Ventspils novada Popes pamatskolā un šobrīd gatavojas audzināmās klases izlaidumam, kas šogad būs kas vēl nebijis – pirmo reizi skolas vēsturē izlaiduma klasē ir tikai puiši. Šī gada audzēkņi un viņu izlaidums skolotājai ir īpašs: “Izlaidums – tie ir svētki labi padarītam darbam. Svētki vecākiem, zēniem un, protams, arī man”.  

 

Skolotājas sapnis – skaisti saposties par godu izlaidumam – piepildījās. Izsapņoto tērpu izlaidumam Ligitai dāvināja veikals Branchess, kurpes – veikals Euroskor un jaunas smaržas – veikals Douglas. Par krāšņu ziedu kompozīciju mūzikas skolotājai bija parūpējies ziedu salons Amoreta. 

 

Redzot, ka izsapņotais realizējas dzīvē, pamatskolas skolotāja atklāj: “Kad uzzināju, ka mana vēstule ir uzrunājusi, parunāju ar citiem, vai viņi arī raksta šīs vēstules. Daudzi nemaz neuzdrošinājās, sakot – ko tad es! Bet arī man parasti nekad nelaimējas. Mana misija kā skolotājai ir līdzīga kā šim projektam – palīdzēt īstenot sapņus. Skolotājs vienmēr ir sapņu rosinātājs un īstenotājs, mudinot audzēkņus nebaidīties sapņot. Tagad esmu iedrošinājusi vairākus cilvēkus vismaz pamēģināt, jo uzskatu – ne tikai vajag vairāk sapņot, bet arī mēģināt darīt, cik savos spēkos, lai tie piepildītos”.

 

Skolotāja Ligita kopā ar tirdzniecības centru Tobago aicina iedzīvotājus arī turpmāk nepaturēt sapņus pie sevis, bet dalīties tajos, piedaloties projektā “Kāds ir Tavs sapnis?”. Lai iesaistītos, līdz 1. novembrim savs sapnis jāpieraksta uz tirdzniecības centrā atrodamām sapņa vēstulēm, izklāstot, kāpēc tieši šis sapnis ir īstenošanas vērts. Vēstule jāiemet turpat centrā esošajā projekta pastkastē. Ar visiem sapņiem iepazīsies projekta komanda, lai katra mēneša beigās realizētu kādu no tiem, izmantojot tirdzniecības centra sniegtos pakalpojumus un pieejamo preču klāstu. 

 

Sapņus palīdz īstenot Rimi, Sportland, Lauma Lingerie, Aleksandra apavi, Euroskor, Lee Cooper, Verano, Irve, Apotheka, Euroaptieka, Baulain, Norvik Banka, RD Electronics, Baltic Data, Globuss, Grenardi, Jahonts, Douglas, Dzintars, Branchess, Pus12, Drogas, Optika Metrapole, Top Shop, Elit, Toy’s Planet, Daniele Donati, Veļas Pasaule, Bite, Tele2, LMT, Gards, Ādas un vilnas fabrika, Amoreta, Zoo centrs.

 

 

 

 

 


Populārākie raksti