Positivus festivālā Rimi bērnu salā mazos atpūtniekus izklaidēs rūķi, laumiņas un indiāņi

13. Jūlijs, 2016
         

Positivus festivāls arī šogad ir īpaši padomājis par mazajiem festivāla apmeklētājiem, sarūpējot veselu bērniem domātu teritoriju – Rimi Bērnu salu. Kopā ar rūķiem, laumiņām, indiāņiem un citiem piedzīvojumu varoņiem bērni varēs nodoties rotaļām, sporta aktivitātēm un intelektu attīstošiem piedzīvojumiem, turklāt tā ir tikai daļa no bagātīgās programmas, kas trīs dienu garumā nodarbinās un izklaidēs festivāla jaunākos apmeklētājus.

Rimi Bērnu salā mazuļus un lielākus bērnus pieskatīs profesionālas auklītes no privātās pirmsskolas izglītības iestādes Rezidence Laumiņa, ļaujot vecākiem tikmēr baudīt festivālu. Par sportiskām aktivitātēm rūpēsies vienīgā oficiāli sertificētā CrossFit Kids trenere Baltijas valstīs Dace Tomsone, kura rīta rosmi padarīs par jautru pasākumu ar līšanu, lēkšanu, vilkšanu, rāpšanos un rotaļāšanos – šī programma paredzēta bērniem no 3 līdz pat 18 gadu vecumam.

Savukārt visu vecumu bērniem svešvalodu pamatus palīdzēs apgūt valodu mācību centrs Little More – būs iespēja ielūkoties rūķu pasaulē, aizceļot uz džungļiem un apciemot kādu pavisam neparastu māju, vienlaikus ne tikai mācoties, bet arī dziedot, dejojot un rotaļājoties. Interesi par svešvalodām rosinās arī Francijas institūts Latvijā, kas piedāvās radošās darbnīcas Rotaļāsimies franču valodā!. Savukārt ar latviešu bērnu literatūru iepazīstinās izdevniecības Liels un mazs lasīšanas māja.

Muzikāli mazos izklaidēs un izglītos Andžeja Grauda Bungu skola, savukārt dejas pamatus varēs apgūt kopā ar deju studiju Color Point. Visu par dabu un tās bagātībām stāstīs eksperti no Dabas aizsardzības pārvaldes.

Attīstošas spēles, eksperimentus un intelektuālas sacensības nodrošinās zinātnes centrs ZINOO, galda spēļu meistari no Brain Games, latviešu kultūrvides galda spēles projekts Kokmaizītes, ekoloģisko rotaļlietu ražotājs VARIS Toys, kā arī Latvijā radīto konstruktoru un puzļu autori no Smuklietām. Savukārt mazās modes dāmas varēs realizēt savus sapņus kopā ar Claudia papīra leļļu darbnīcu, kā arī indiāņu matu rotu darbnīcā. Visu padarīto varēs iemūžināt fotosesijā kopā ar lupatu lelli Lupi no LTV raidījuma Kas te? Es te!.

Būs arī dažādas izrādes, par kurām parūpēsies Dirty Deal Teatro, radošā telpa 3 Māsas un Liepājas leļļu teātris. Mazuļus, kuri būs saguruši pēc bagātīgajām un krāšņajām dienas aktivitātēm, miegā ieaijās miega filmiņas kopā ar Pasakas.net.

Vienas dienas ieejas biļete Rimi Bērnu salā maksā 7 eiro, trīs dienu biļete – 15 eiro. Tā kā Rimi Bērnu salas ietilpība ir ierobežota, priekšroka būs iepriekšpārdošanā iegādāto biļešu īpašniekiem, taču biļetes būs iespējams nopirkt arī uz vietas. Vecākiem vajadzētu parūpēties, lai bērniem būtu laikapstākļiem piemērots apģērbs un cepurīte. Ievest bērnu Rimi Bērnu salā un no tās izvest varēs tikai viena un tā pati persona, uzrādot personu apliecinošu dokumentu.

 

Festivāla programma

2016. gadā Positivus festivāla galvenie mākslinieki būs pankroka leģenda Igijs Pops un elektroniski sapņainā franču grupa M83. Positivus festivālā, kas šovasar svinēs savu desmito jubileju, uzstāsies arī tādi mākslinieki kā Years & Years, Hot Chip, Air, John Newman, Grimes, Charles Bradley, Richard Hawley, Mercury Rev, Wolf Alice, Oh Wonder un daudzi citi. Līdz festivāla sākumam gaidāmi vēl vairāki paziņojumi par māksliniekiem, kas uzstāsies uz Positivus sešām skatuvēm, tostarp galvenajām. Līdz šim izziņotā programma: M83 / Iggy Pop / Years & Years / Mark Ronson / Hot Chip / John Newman / Grimes / Air / Wolf Alice / Richard Hawley / Mercury Rev / Charles Bradley & His Extraordinaires / Oh Wonder / Seinabo Sey / San Fermin / C Duncan / Ho99o9 / Cigarettes After Sex / HÆLOS / Arthur Beatrice / The Japanese House / Postaal / Choir of Young Believers / 20syl & Mr. J. Medeiros present AllttA / Liima / Baio / Minor Victories / Brothers Water / Blue House / NOËP / Super Besse / The Boondocks / Markas Palubenka / Alise Joste / Ozols / Dzelzs Vilks / Carnival Youth / Mielavs un Pārcēlāji / Skyforger / DaGamba / Satellites LV / Pienvedēja Piedzīvojumi / Rīgas Modes / Kashuks / Tehnikums / The Pink Elephant / Chomsky Chess Club / Mionia / Irving Ark

Festivāla biļetes

Festivāla biļetes nopērkamas www.positivusfestival.com, Biļešu Serviss kasēs un Nordea bankomātos. Trīs dienu biļete bez telts vietas maksā 90 eiro, ar telts vietu – 98 eiro. Vienas dienas biļete festivāla apmeklējumam tikai piektdien, sestdien vai svētdien – 50 eiro. VIP biļete festivāla trīs dienu apmeklējumam – 250 eiro. Biļete dzīvošanai telšu pilsētiņā – 10 eiro. Pērkot trīs dienu biļeti ar vai bez telts vietas Nordea bankomātos, saņem vienu iebraukšanu festivāla oficiālajā autostāvvietā bez maksas. Kempera vietas cena bez elektrības pieslēguma – 40,00 eiro; kempera vietas cena ar elektrības pieslēgumu – 70,00 eiro. Gandrs Rent-a-Tent telts īre (1-2 personām) – 65,00 eiro + ieeja telšu pilsētiņā katram telts iemītniekam. VIP koka mājiņas īre (1-4 personām) – 300, 00 eiro + ieeja telšu pilsētiņā katram mājiņas iemītniekam. Positivus Ekspresis – 6,50 eiro vienā virzienā. Biļete vienreizējai iebraukšanai autostāvvietā iepriekšpārdošanā maksā 10,00 eiro; autostāvvietas abonements trim dienām iepriekšpārdošanā – 25,00 eiro. Vienas dienas ieejas biļete Rimi Bērnu salā – 7 eiro, trīs dienu biļete – 15 eiro. Visas biļetes bez komisijas maksas nopērkamas www.positivusfestival.com. Positivus festivāla galvenais partneris ir Latvijas vadošais tehnoloģiju uzņēmums Lattelecom, kas ar unikālo Positivus TV kanālu ļauj festivāla apmeklētājiem izjust festivāla īpašo gaisotni mēneša garumā, turklāt piedāvā arī citus tehnoloģiskos risinājumu festivāla teritorijā.


Populārākie raksti