Prieks gatavot ar Pyrex!

29. Septembris, 2009

No pagājušās nedēļas Rimi piedāvā pircējiem piedalīties jaunā klientu lojalitātes kampaņā – Pyrex Elegance. Tās ietvaros, pircēju izvēlei kopskaitā tiek piedāvāti desmit dažāda izmēru un veidu eleganta dizaina Pyrex Elegance stikla un metāla trauki, kuros iespējams pagatavot neatkārtojami izcili gardas maltītes!

Turklāt, lai gatavotu ar Pyrex Elegance traukiem nav jābūt pavārmākslas meistaram. Prieks gatavot ar Pyrex Elegance modernajiem, ērtajiem un praktiskajiem traukiem būs arī tiem, kas spers savus pirmos soļus dažādu sāļo un saldo ēdienu pagatavošanā.

Pyrex Elegance stikla trauki ir tapuši labi zināmā franču zīmola Pyrex un slavenā britu dizainera Džordža J. Saudena (George J. Sowden) sadarbības rezultātā. Džordžs J. Saudens radīto trauku prioritāte ir ergonomika, bet dizainu raksturo trīs īpašības: tīrs, veselīgs un noderīgs.

Jaunie Pyrex Elegance nepiedegošie metāla trauki ir perfekts papildinājums stikla trauku kolekcijai. Tos veidojusi Moraga Hačena (Morag Hutcheon), kas par savu darbu saņēmusi titulu Britu sieviešu izgudrotāja un 2006. gada Inovators.

Saglabājot Pyrex trauku pārbaudītās vērtības un tradicionālo kvalitāti, Pyrex Elegance dizains ir vizuāli pievilcīgāks un praktiskāks. Jaunā produktu līnija ir veidota pircējiem, kuri vēlas ikdienā lietot virtuves traukus, kas labi iekļaujas modernā darba vidē.

Pyrex Elegance stikla trauki ir ražoti Francijā. Pyrex Elegance metāla trauki ir ražoti Ķīnā.

 

No 2009. gada 22. septembra līdz pat 2010. gada 4. aprīlim, iepērkoties par Ls 5, klients saņem vienu uzlīmi, iepērkoties par Ls 10, saņem divas uzlīmes, un tā par katriem Ls 5 - pa uzlīmei. Arī šajā klientu lojalitātes kampaņā varēsiet krāt papildus uzlīmes, iegādājoties +zīmes produktus. Uzlīmes jākrāj un jālīmē Pyrex Elegance kampaņas bukletā, kas pieejams pie kasēm un Pyrex Elegance trauku stendos Rimi veikalos.

Sakrātās uzlīmes pret kampaņas produktiem varat apmainīt līdz 2010. gada 18. aprīlim.


Populārākie raksti