Projektam Dr.Klauns saziedoti vairāk nekā 36 000 eiro

25. Oktobris, 2016
         

Labdarības akcijā Dr.Klauns  mazumtirdzniecības tīklos Rimi tika saziedoti 27 360,39 eiro, bet no pārdotajiem piena dzērieniem Rasēns ir iegūti 9400,36 eiro.

“Strādājot pie šī projekta, esmu sapratusi, ka veiksmīga rezultāta sasniegšanai ir svarīgi divi elementi – pozitīvas domas un komandas darbs. Pozitīvās domas mums ļauj savā ceļā sastapt atsaucīgus uzņēmumus un ieinteresētas personas, kas ir gatavi atbalstīt šo projektu. Otra puse, kas ir komandas darbs, un ikviena līdzcilvēka atbalsts, kas ziedoja savu naudiņu jo uzskata, ka bērniem slimnīcās laiks ir jāpavada pēc iespējas pozitīvāk un ikdienas ārstēšanās procesā tiem ir jāsaņem vislielākā smaidu deva,” uzsver programmas Dr.Klauns vadītāja Marianna Milovska.

“Nav veselīgāka veida, lai bērniem iemācītu darīt labu, kā iespēja ziedot vienu centu no katra nopirktā piena dzērieniem Rasēns. Ar katru nopirkto Rasēns piena paciņu mēs dāvājam ne tikai saviem bērniem veselību, bet reizē arī rūpējamies par to, lai prieks un veselība nonāk pie tiem mazajiem pacientiem, kuri pašlaik atrodas slimnīcā. Lai visiem ātrs ceļš uz izveseļošanos kopā ar Dakteriem Klauniem!” uzsver Normunds Staņēvičs, programmas Dr.Klauns ilggadējā atbalsta partnera Food Union viceprezidents stratēģijas un biznesa attīstības jautājumos.

“Tāpat kā mazajiem pacientiem ārstēšanās laikā uzmundrinājums ir nepieciešams gan Rīgā, gan citur Latvijā, esam priecīgi, ka varam palīdzēt atbalstīt pozitīvo akciju Rimi un Supernetto veikalos visā Latvijā, ļaujot iesaistīties arī mūsu pircējiem. Varam būt pateicīgi, ka visi kopā esam bijuši tik atsaucīgi, lai Dr.Klauna projekts nestu prieku tūkstošiem bērnu un mums būtu arvien jauni un jauni dakteri Klauni,” skaidro Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite.

Akcijas noslēguma pasākumā apmeklētājiem un slimnīcas bērniem bija iespēja piedalīties teātra Šmulītis izrādē Pielipīgie vārdi. Pasākumā ikviens tika cienāts ar gardajiem piena dzērieniem Rasēns, kā arī baudīsim Rimi sarūpēto svētku torti.

 

 

 

 


Populārākie raksti