Pūkaiņu un astaiņu dienas Rimi

17. Marts, 2009

No 17. līdz 30. martam Pūkaiņu un astaiņu dienu ietvaros Rimi hipermārketos suņu un kaķu saimniekus gaida patīkami pārsteigumi.

Pērkot jebkuru no Friskies, Darling, Gourmet, One produktiem, klientiem būs iespēja saņemt īpašo Rimi ielūgumu uz izstādi Pūkainās dienas Ķīpsalā, kas notiks šā gada 11. un 12. aprīlī. Savukārt, piedaloties fotokonkursā Mans mīlulis būs iespēja laimēt ģimenes biļeti (2 pieaugušie + 2 bērni) izstādes apmeklējumam vai produktu komplektus no Friskies un Rimi.

Pūkainās dienas Ķīpsalā piedāvā atpūtu visai ģimenei

Lieldienu brīvdienās – 11. un 12. aprīlī – visi ir laipni aicināti apmeklēt Pūkainās dienas Ķīpsalā, kur varēs vērot starptautiskas suņu un kaķu izstādes, dažādus šovus, kā arī aplūkot īstu trušu pilsētiņu, kuplu pulku Lieldienu zaķus un putnu dārzu, iegādāties lauku labumus zemnieku tirdziņā un mesties rotaļu virpulī ar atrakciju parku Lec un Minies.

Izstādē piedalīsies arī dzīvnieku barības tirgotāji, veterinārās klīnikas un zāļu lieltirgotavas, aksesuāru ražotāji un tirgotāji, zvēraudzētavas un dzīvnieku mīļotāju klubi. Interesenti Ķīpsalā varēs uzzināt, kā un kur iegādāties suni vai kaķi, kā rūpēties par dzīvnieciņu, kādu pārtiku mīlulim izvēlēties, kur un kādu veterinārārstu meklēt.

Pūkainās dienas Ķīpsalā rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar lielveikalu tīklu Rimi.

 

Darba laiks: 11.–12. aprīlī no plkst. 10.00 līdz 18.00

Biļešu cenas:
Pieaugušajiem – Ls 3,50
Bērniem līdz 4 gadu vecumam ieeja bez maksas!
Bērniem no 4 līdz 18 gadiem – Ls 2,50
Pensionāriem – Ls 2,50

Īpaši draudzīgs piedāvājums ģimenēm – ģimenes biļete (2+2) – Ls 8


Populārākie raksti