Pusotra gada laikā Rimi e-veikals izveidojis plašāko piegādes tīklu Latvijā

12. Jūlijs, 2021
Atbildot uz arvien pieaugošo pircēju interesi par iepirkšanos e-formātā, Rimi ir atvēris jaunu piegādes maršrutu Jelgavā un tās blakus teritorijās.

Tādējādi nedaudz vairāk nekā pusotru gadu pēc e-veikala atklāšanas aptverot plašāko zonu Latvijā ar piegādēm, kas tiek izpildītas jau pasūtīšanas dienā. Rimi piegādes šobrīd pieejamas Rīgā, Jūrmalā, Jelgavā, Ķekavā, Ogrē, Saulkrastos, Zvejniekciemā un teritorijā starp šīm pilsētām.

Rimi piegāžu komplektēšanu nodrošina jau seši pilnībā aprīkoti veikali, kuros produktus iespējams uzglabāt tiem atbilstošās temperatūrās. Piecos no šiem veikaliem ierīkots arī Rimi Drive. Piegādājot e-veikalā pasūtītos pirkumus, Rimi ik dienu veic vairākus tūkstošus kilometru, tādājādi rūpējoties par vidi un nodrošinot būtisku resursu ietaupījumu, kas citkārt tiktu patērēts daudz lielākā apjomā pircēju individuālajam braucienam turp un atpakaļ uz tuvāko veikalu ar savu privāto automašīnu.

“Kopš atklāšanas 2019. gada rudenī Rimi e-veikalā ik dienas veikto pirkumu apjoms šobrīd ir desmitkāršojies. Sekojot pircēju pieprasījumam, nedaudz vairāk nekā pusotra gada laikā mēs esam spējuši attīstīt plašāko areālu Latvijā no piegādēm, kas tiek izpildītas jau pasūtījuma veikšanas dienā - līdz plkst. 12.00 pasūtītās preces var saņemt jau tajā pašā dienā, savukārt Rimi Drive tās var saņemt jau pēc 2 stundām. Tieši ātrums ir viena no priekšrocībām, ko novērtē arī mūsu pircēji straujajā dzīves ritmā, īpaši tie, kuriem ir izaicinājums savus pirkumus saplānot ilgāku periodu uz priekšu. Tāpat klienti novērtē arī iespēju abonēt mūsu piegādes, kas ļauj  60 dienas bez maksas pasūtīt ar piegādi uz mājām kaut aukstu dzērienu. Šādi uzlabojumi pircēju ērtībai un piegādes areāla paplašinājums ir arī mūsu tālākajos attīstības plānos,” uzsver Rimi Latvia e-komercijas direktors Didzis Kirstuks.

Viena no galvenajām ērtībām, ko nodrošina  e-veikals, ir iespēja iegādāties vairāk produktu vienā reizē, turklāt par transportēšanu parūpējas Rimi. Daudzi pircēji apvieno iepirkšanos e-veikalā ar jaunu recepšu izmēģināšanu, tās ne tikai aplūkojot, bet uzreiz arī liekot grozā nepieciešamos produktus. Nokomplektētie pasūtījumi tiek uzglabāti  atbilstošā temperatūras režīmā, savukārt piegāžu transports ir aprīkots ar paaugstinātu siltumizolāciju un aukstuma iekārtām, kas ļauj e-veikalā bez bažām iegādāties pat saldējumu, ko piegādā aukstu. Vasarā īpaši noslogots ir arī Rimi Drive, ko daudzi labprāt izvēlas pirms došanās uz laukiem, iebraucot pa ceļam un paņemot visu nepieciešamo.

Līdz ar piegādes areāla paplašināšanu šobrīd vairāk nekā trīs reižu palielinājies arī autoparks, kas papildināts ar specializētu, kvalitatīvi aprīkotu transportu. Arī turpmākie Rimi e-komercijas plāni paredz nepārtrauktu e-veikala attīstību.

Kā liecina Norstat 2021. gada februārī veiktā aptauja, iepirkšanos Rimi e-veikalā vismaz vienu reizi izmēģinājis katrs piektais Latvijas iedzīvotājs, un vairāk nekā puse jeb 55% pirmreizējo pircēju atgriezušies atkārtoti.


Populārākie raksti