Rekonstruēts Rimi Galerijā centrs

21. Augusts, 2012

Uzņēmums Rimi Latvia pastāvīgi iegulda darbu un resursus ne tikai jaunu veikalu tapšanā, bet arī esošo veikalu atjaunošanā, lai tie būtu mūsdienīgi, skaisti un ērti gan pircējiem, gan darbiniekiem. Rekonstrukcijas darbi Rimi lielveikalā Galerijā centrs tika sākti šā gada jūlija vidū un pabeigti līdz 21. augustam. Pircēju ērtībām veikals turpināja darboties arī rekonstrukcijas laikā.

Šo darbu rezultātā veikalā tika pilnībā nomainīti visi plaukti, iekārtas, kā arī kases. „Viena no būtiskām izmaiņām, kuru vēlējāmies īstenot, veicot veikala rekonstrukciju, bija izveidot veikalam otru izeju un palielināt kasu skaitu, jo šajā veikalā ir raksturīga liela klientu plūsma”, stāsta Rimi lielveikalu formāta direktors Gatis Pakalnieks.
Ja līdz šim pircējus apkalpoja 10 kases, tagad, ieskaitot jaunizveidoto informācijas centru, kopā klientu ērtībām darbosies 14 kases. Informācijas centrā pircēji varēs veikt ātros pirkumus, piemēram, iegādāties karstu kafiju.
Arī preču sortiments veikalā ir paplašināts, piemēram, nepārtikas preču grupā. Jaunums ir tas, ka šajā veikalā uz vietas (līdzīgi kā tas ir lielajos Rimi veikalos - hipermārketos) turpmāk tiks gatavoti suši. Rimi Galerija Centrs pircējiem būs pieejams arī plašāks delikatešu klāsts, piemēram, sveramās olīves, kaltētie tomāti u.c.
Šim lielveikalam ir nestandarta plānojums, tādēļ veikala rekonstrukcijai gatavojāmies jau ilgāku laiku. Vērts pieminēt, ka veikalā esam integrējuši arī vēsturiskos Universālveikala centrs elementus, piemēram, lampas. Ceram, ka veiktās pārmaiņas iepriecinās gan mūsu pircējus, gan Galerijas centrs darbiniekus.

Populārākie raksti