Rīgā, Imantas 15. līnijā 7, atvērts jauns tirdzniecības centrs

29. Aprīlis, 2015

28. aprīlī Imantas 15. līnijā 7 atvērts jauns, 4000kvm plašs mūsdienīgs tirdzniecības centrs, kurā darbosies 12 veikali un kas nodrošinās kopumā ap 130 jaunas darba vietas apkārtējā rajona iedzīvotājiem. Līdztekus enkurnomniekam – Rimi hipermārketam – šajā tirdzniecības centrā darbosies Lāču maizes un Iļģuciema kvasa specializētie veikali, Vinotēka, zoo preču veikals Dino Zoo, Mēness aptieka, Pasaules optika, grāmatnīca Mnogo Knig, ziedu veikals Palete, kosmētikas, parfimērijas un sadzīves ķīmijas preču veikals Multilukss. T/c apmeklētājiem būs iespēja izmantot arī finanšu pakalpojuma centra un ķīmiskās tīrītavas sniegtos pakalpojumus.

SIA Nekustamo īpašumu projekti valdes loceklis Vladislavs Balaņenkovs stāsta: “Iecere par tirdzniecības centra izveidi šajā vietā radās jau pirms astoņiem gadiem, taču projekta īstenošanu uz laiku aizkavēja ekonomiskā krīze. 2012. gadā tika sākta ēkas projektēšana, kurai tika piesaistīti labākie arhitekti un būvnieki.”
“Šis ir augošs un blīvi apdzīvots Rīgas reģions”, piebilst V. Balaņenkovs, “Un jaunais tirdzniecības centrs nodrošinās mūsdienīgas, izdevīgas un ērtas iepirkšanās iespējas Imantas iedzīvotājiem. Daudziem rīdziniekiem tas atvieglos ikdienas gaitas, samazinot, piemēram, laiku, kas pavadīts ceļā uz kādu no lielajiem iepirkšanās centriem vai tirgu. Nozīmīgi arī, ka šajā centrā aptuveni 130 cilvēku radīs sev jaunas darba vietas.”

Lielākais darba devējs jaunajā tirdzniecības centrā būs Rimi hipermārkets, kurā strādās 90 darbinieku. Rimi klienti tiks apkalpoti pie 8 kasēm. Hipermārketi ir plašākā formāta Rimi veikali, kuros pircēji labprāt veic lielos iknedēļas pirkumus, jo Rimi hipermārketos ir iespēja atrast vienuviet visu sadzīvei nepieciešamo: gan plašu pārtikas preču klāstu, gan mājsaimniecības preces, kosmētiku un parfimēriju, apģērbus, bērnu preces u.c.

Ēku projektēja SIA Depo projekts, bet būvdarbus veica būvfirma Bukoteks. Ēkas apjoms veidots, ievērtējot nepieciešamību pēc pilsētvidi veidojoša akcenta iepretim Anniņmuižas un Gramzdas ielas krustojumam. Tirdzniecības centra projekta realizācija būtiski uzlabo dzīvojamās vides kvalitāti mikrorajonā. SIA Depo projekts valdes priekšsēdētājs Uldis Zanders uzsver, ka ēkas būvniecībā ir izmantoti piemērotākie risinājumi un būvniecības standarti: “Izvēloties celtniecības materiālus, kā galvenos kritērijus vienmēr esam izvirzījuši to kvalitāti, atbilstību projektam un būvnormatīviem. Atbilstību augstajiem kvalitātes standartiem ikvienam celtniecībā izmantojam būvmateriālam apliecina kvalitātes sertifikāti un atbilstības deklarācijas, kas jāuzrāda, nododot ēku ekspluatācijā.”
 
Arī tirdzniecības centra apkārtne ir skaisti apzaļumot, iestādot skuju un lapu kokus, kā arī dažādus košumkrūmus. Uz veikala atklāšanas brīdi ir veikti apzaļumošanas darbi ap 4000kvm platībā un iestādīti vairāk nekā 500 kokaugi. Turklāt arī teritorija ap veikalu ir labiekārtota, atjaunotas ietves pieguļošajās ielās.

Informāciju sagatavoja SIA Nekustamo īpašumu projekti

 


Populārākie raksti