Rīgā ir sācis kursēt Eņģeļu tramvajs

25. Novembris, 2011

LNT, portāla Ziedot.lv, Swedbank un Rimi kopprojektu Eņģeļi pār Latviju nolēmis atbalstīt arī uzņēmums Pilsētas līnija, pasniedzot ar mīlestību darinātu, labestības akcijas simbolizējošu dāvanu - baltiem eņģeļiem rotātu tramvaju.

No šodienas, 24. novembra Eņģeļu tramvajs kursēs Rīgas ielās, aicinot ikvienu sniegt savu atbalstu un līdzdalību projektā.
Portāla Ziedot.lv vadītājai Rūtai Dimantai ir liels prieks par to, ka šogad eņģeļi nolaidīsies ne tikai katra cilvēka mājās un sirdīs, bet tie arī parādīsies visai netradicionālā veidā - Rīgas ielās - īpašajā Eņģeļi pār Latviju tramvajā.

Lai Maija (1 gads), Adriāns (9 mēneši), Renārs (13 gadi), Katrīna (5 gadi) un Valērija (7 gadi) dzīvotu, nepieciešami 52 232 lati. Ziedot var portālā Ziedot.lv, zvanot uz labdarības tālruni 90006383 (maksa par zvanu 1 lats), kā arī ziedojumu kastītēs Swedbank, Rimi un Supernetto visā Latvijā. Labestības akcija Eņģeļi pār Latviju noslēgsies 18. decembrī.

No šodienas Eņģeļu tramvajs kursē 7. maršutā

Aktrise un LNT labestības projektu vadītāja Katrīna Pasternaka ir aizkustināta par to, ka labestības vārdi mūsu sabiedrībā atrod arvien vairāk dzirdīgas ausis

Arī grupa "Putnu balle" muzikāli sveic Eņģeļu tramvaja pirmo braucienu


Populārākie raksti