Rīgā, Marijas ielā atklāts Rimi Mini veikals

27. Janvāris, 2021
Trešdien, 27. janvārī, Rimi Latvia atklāja Rimi Mini veikalu Rīgā, Marijas ielā 14. Veikala sortimentā iekļauti paši pieprasītākie produkti visās preču grupās.
 

“Šis veikals izceļas ar tā sortimentu – īpaši atlasītiem pircēju pieprasītākajiem produktiem, tajā skaitā arī produktiem bez glutēna un cukura. Veikalā ir iespēja iegādāties gardu kafiju, svaigi spiestu apelsīnu sulu, uz vietas ceptu maizi un smalkmaizītes. Tāpat kā citos Rimi veikalos, arī šajā veikalā ierīkots energoefektīvs un videi draudzīgs LED apgaismojums. Veikalā darbojas viena manuālā kase un divas pašapkalpošanās kases, un tajā tiek nodrošinātas darba vietas 12 darbiniekiem. Jaunais veikals nodrošinās tās pašas funkcijas, ko citi šī formāta veikali, piedāvājot ātru un ērtu iepirkšanos tuvu mājām,” stāsta Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Regīna Ikala.

Veikalam, kas atrodas Marijas un Dzirnavu ielas krustojumā, ir lieliska atrašanās vieta – turpat blakus atrodas sabiedriskā transporta pietura, apkārt ir dzīvojamās mājas, biroji, citi veikali, tāpēc šī tirdzniecības vieta orientēta galvenokārt uz kājāmgājējiem, savukārt autovadītājiem automašīnas iespējams novietot maksas stāvvietās vai blakus esošo ielu stāvvietās.

Jaunais veikals ir atvērts ik dienu no plkst. 8.00 līdz 22.00, šobrīd jauno ierobežojumu laikā – piektdienās un sestdienās – līdz plkst. 21.00.

Visos Rimi veikalos tiek stingri ievērotas iekšējās vadlīnijas, pievēršot pastiprinātu uzmanību drošības, higiēnas un dezinfekcijas pasākumu ievērošanai. Rimi aicina Latvijas iedzīvotājus būt atbildīgiem gan pret sevi, gan apkārtējo cilvēku veselību un ievērot piesardzības pasākumus, proti, neapmeklēt veikalus, ja ir aizdomas par saslimšanu vai ir bijis kontakts ar Covid-19 slimnieku.

Atgādinām, ka, apmeklējot tirdzniecības vietas, pircējiem jālieto dezinfekcijas līdzekļi un mutes un deguna aizsegs, jāievēro 2 metru distance no citiem apmeklētājiem un darbiniekiem, pēc iespējas jāapmeklē veikals laikā, kad ir mazāka cilvēku plūsma, un jāiepērkas atbildīgi, uz veikalu nākot vienam un ar iepirkumu sarakstu, lai samazinātu uzturēšanās laiku veikalā.

No 9. novembra papildus jau iepriekš ieviestajiem drošības pasākumiem un informatīviem materiāliem pie ieejas visos Rimi veikalos ir izvietotas norādes par pieļaujamo pircēju skaitu veikalā vienlaicīgi, nodrošinot katram pircējam valdības noteikto platību no publiski pieejamās telpas. Turklāt ir samazināts arī iepirkumu grozu un ratu skaits, lai tas atbilstu pieļaujamam pircēju skaitam. Ja pie veikala ieejas nav pieejami brīvi iepirkumu grozi vai rati, nākamie pircēji veikalā netiek ielaisti.


Populārākie raksti