Rīgas centrā atklāj otro ātrās iepirkšanās koncepta Rimi veikalu

22. Marts, 2016

Novērtējot Rīgas centra pircēju pieprasījumu, šodien, 22.martā, plkst. 10.00 atklāts jaunais Rimi veikals Rīgā, Merķeļa ielā 21, kas pievienojies pērn decembrī atklātajam veikalam Grēcinieku ielā. Šis ir otrais ātrās iepirkšanās koncepta veikals – pirmo reizi šajā veikalā pircējiem būs iespēja īpašā bagešu bārā pašiem pagatavot savu sviestmaizi, tāpat pircēji varēs sakombinēt arī veselīgus salātus vai kafiju, iegādāties uz vietas ceptu maizi un smalkmaizītes, kā arī ikdienai nepieciešamās preces.

Jaunā koncepta veikals un tā sortiments ir īpaši pielāgots vietas specifikai, ņemot vērā apmeklētāju plūsmu un apkārtējās vides specifiku, kur viens no pircējiem svarīgākajiem iepirkšanās faktoriem ir ātrums un ērtības. Šis ir pirmais Rimi veikals, kurā pircēji varēs paši sakombinēt savu bageti, papildinot to ar dažādām mērcēm, salātiem vai citu pildījumu. Tāpat pircējiem būs iespēja pašiem sagatavot savu veselīgo maltīti līdzņemšanai no salātu bāra, kā arī pagatavot kafiju un citus karstos dzērienus. Pircējiem būs iespēja arī maltīti baudīt uz vietas pie neliela atpūtas galdiņa. Steidzīgo pilsētnieku ērtībām un brokastošanai katru rītu būs pieejamas svaigas un uz vietas veikalā ceptas smalkmaizītes un maize.

Jaunais veikals būs piemērota iepirkšanās vieta ikdienā nepieciešamo preču iegādei centra iedzīvotājiem un pilsētas viesiem, kuru darba vai dzīvesvietas vietas atrodas pilsētas centrā. Veikalā 190 kvadrātmetru platībā būs pieejamas svaigo augļu un dārzeņu, higiēnas preču, bērnu pārtikas, mājsaimniecības un citu ikdienā noderīgu preču nodaļas. Veikala darba laiks būs no plkst. 08.00 līdz plkst. 22.00.

Merķeļa ielas veikalā padomāts arī par dabai draudzīgiem risinājumiem. Tāpat kā visos jaunatklātajos un atjaunotajos Rimi veikalos, arī šajā veikalā izmantots energoefektīvais LED apgaismojums, kas ļauj ietaupīt 30% no apgaismojuma elektrības patēriņa, kā arī izmantotas īpašas aukstumsistēmas, kas ļauj nodrošināt energoefektīvu telpu apsaimniekošanu un uzturēšanu.

Pašlaik Rimi Latvia tīklā ir 118 trīs formātu veikali: 30 Rimi hipermārketi, 42 Rimi lielveikali un 46 zemo cenu veikali Supernetto. Rimi un Supernetto veikali darbojas 27 Latvijas pilsētās.

 

 


Populārākie raksti