Rimi 15!

02. Novembris, 2011

Atzīmējot savu 15. dzimšanas dienu, Rimi sarūpējis saviem pircējiem patīkamas dāvanas un piedāvājumus.

Mans Rimi karte par brīvu
No 1. līdz 14. novembrim visos Rimi veikalos ikvienam ir iespēja saņemt Mans Rimi karti par brīvu.

 

Jubileju īpašie piedāvājumi ar Mans Rimi
Savukārt jau šī brīža un turpmāk Mans Rimi kartes lietotāji var izmantot īpašo dzimšanas dienas un vārda dienas piedāvājumu, ko iespējams izmantot jubilejas dienā, kā arī vienu dienu pirms un pēc tās. Mans Rimi kartes lietotāji saņem -15% atlaidi:

  • visām kūkām, tortēm, kliņģeriem;
  • visiem Rimi hipermārketu kulinārijas izstrādājumiem (šis piedāvājums
    spēkā tikai Rimi hipermārketos!);
  • visiem alkoholiskajiem dzirkstošajiem vīniem.

Sīkāka informācija šeit.

 

Peldi, lido vai vienkārši baudi
Atrodi savu galamērķi un lido kopā ar airBaltic! No 1. līdz 14. novembrim pērc airBaltic e-kuponu Rimi kasēs par trim fiksētām cenām vienā virzienā no/uz Rīgu:

  • Ls 29 (16 galamērķi)
  • Ls 37 (7 galamērķi)
  • Ls 44 (7 galamērķi)

Baudi SPA atpūtu diviem par 35 LVL, iegādājoties vaučeru Rimi veikalos no 1. līdz 14. novembrim. Jūs laipni gaidīs un par Jūsu atpūtu rūpēsies SPA viesnīcas gleznainajā Sāremā salā – SPA viesnīcas Ruutli, Pērnavā – viesnīca Viiking SPA, kā arī tepat Jūrmalā – Hotel Jurmala SPA un pašā Rīgas centrā –Opera hotel &SPA.

Iegādājies vaučeru Kruīzs Rīga-Stokholma-Rīga tikai par 24 LVL. Tas būs neaizmirstams jūras ceļojums ar Tallink uz Skandināvijas pērli - Stokholmu.

Sīkāka informācija šeit.

 

Par godu savai 15. dzimšanas dienai Rimi nolēmis apdāvināt līdzcilvēkus ar dāvanām, sarīkojot pārsteigumu akciju pilsētas ielās.

15 tortes
Ieskandinot dzimšanas dienas nedēļu, pirmdienas rītā Rimi komanda devās ar izpušķotiem iepirkumu ratiem Rīgas ielās, lai 15 nejaušiem garāmgājējiem uzdāvinātu torti savā dzimšanas dienā. Patīkams pārsteigums par šādu Rimi aktivitāti bija redzams teju katrā uzrunātā cilvēka sejā.
Noskaties video ar Rimi dzimšanas dienas video youtube šeit.

Apslēptas dāvanas pilsētā
Rimi sociālo mediju cienītājiem svētku ietvaros sarūpējis īpašu aktivitāti – 1. novembra līdz 4. novembrim meklēt apslēptās Rimi dāvanas pilsētā.

Lai piedalītos šajā aktivitātē Twitter lietotāji ir aicināti rakstīt Rimi novēlējumu dzimšanas dienā, pievienojot atslēgvārdu jeb haštagu #Rimi15. Katrs ierakstītais haštags sūta ziņu Rimi apslēpto dāvanu kartei, tādējādi pietuvinot apslēpto dāvanu punktus kartē arvien tuvāk un tuvāk. Karti varat apskatīt 15.www.rimi.lv lapā, kas veidotai šai aktivitātei.

Pēc aktīvas haštagu rakstīšanas baltie punkti kartē apstājas un iedegas zaļi – tas ir starta signāls, ka var doties ielās un skriet pēc balvas. Katras dienas lielo balvu katrā no punktiem iegūs tas, kurš atskrien pirmais. No otrdienas līdz ceturtdienai apslēptās dāvanās ir gan gardi Rimi produkti, gan sadzīves tehnika ēst gatavošanai.

Savukārt piektdien kartē būs paslēpts tikai viens punkts, kas būs norāde uz to, kur ir paslēpta akcijas galvenā balva – ledusskapis pilns ar gardumiem no Rimi. Ikviens, kas būs devies galvenās balvas meklējumos pēc tam varēs baudīt gardu svētku torti, lai Rimi 15. dzimšanas dienu nosvinētu godam!


Viens no pirmās dienas apslēptajiem punktiem bija izvietots pie Okupācijas muzeja. Attēlā pa labi laimīgā balvas ieguvēja, kas atskrēja uz punktu pirmā.


Viens no punktiem, kuru vairākiem dalībniekiem bija grūti atrast, bija izvietots pie Kūkotavas Tērbatas ielā. Attēlā pa labi laimīgā balvas ieguvēja.
 


Populārākie raksti