Rimi aicina atbalstīt Valsts asinsdonoru centra iniciatīvu

03. Jūlijs, 2015

Lai aicinātu Latvijas iedzīvotājus aktīvi pievienoties donoru kustībai un palīdzētu glābt līdzcilvēku dzīvību, Rimi no 29.jūnija līdz jūlija beigām ir iesaistījies Valsts asinsdonoru centra organizētajā kampaņā „Ziedo asinis trīs reizes gadā”. Akcijas ietvaros Rimi uzrunās savus apmeklētājus Rīgā, Ventspilī, Jelgavā, Daugavpilī un Rēzeknē ar veikalu vidē izvietotiem akcijas vizuālajiem un audiomateriāliem par iespējām ziedot asinis.

„Rimi darbinieki jau ilggadēji ir bijuši atsaucīgi asins donori, piemēram, Rimi galvenajā ēkā Rīgā, A.Deglava ielā, aktīvi izmantojot iespēju nodot asinis Valsts asinsdonoru centra izbraukumos, tāpēc ar savu ieguldījumu aicinām labos darbus paveikt arī visiem Latvijas iedzīvotājiem,” skaidro Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite.

Kā ziņo Valsts asinsdonoru centrs, ik dienas Latvijas slimnīcās ir nepieciešami 150 asins donori jeb 67,5 litri asiņu. Viena donora ziedotās asinis var glābt trīs cilvēkus - tās ir trīs dzīvības! Turklāt, lai asiņu nepietrūktu, ziedotāju plūsmai jābūt nepārtrauktai, tāpēc iesaistīsimies un palīdzēsim līdzcilvēkiem!
 


Populārākie raksti