Rimi aicina pieteikties augstskolu absolventus no visas Latvijas izaugsmes programmai

27. Aprīlis, 2016

Rimi Latvia līdz 15. maijam aicina jauniešus pieteikties praktikantu programmai Talent Lab. Šī vadības prakses programma paredzēta augstskolu absolventiem, kuri vēlas mācīties un sevi pierādīt darba vidē, vienlaikus par to saņemot konkurētspējīgu atalgojumu. Prakses un teorētisko zināšanu programma norisināsies septiņus mēnešus. To laikā dalībnieki iepazīs mazumtirdzniecības nozari un apgūs nepieciešamās prasmes un iemaņas.

“Talent Lab programma ir daļa no Rimi jaunās darba devēja platformas, kur viens no galvenajiem uzsvariem ir dažādu iespēju un pozitīvas vides radīšana, lai veidotu ilgtermiņa un patīkamas darba attiecības. Papildus tam Rimi uzsver stabilitāti darba vietā, draudzību un koleģiālas attiecības. Talent Lab programmā jauniešiem būs iespēja saprast, kā skolā apgūtās zināšanas pielietot reālajā dzīvē, redzēt, ko īsti nozīmē darbs izvēlētajā profesijā, un gūt vērtīgus padomus no nozares profesionāļiem. Piedaloties programmā, jauniešiem būs iespēja ne tikai iegūt padziļinātas zināšanas, izmēģināt tās praksē un attīstīt sevī līderismu, bet arī attīstīt savas organizatoriskās un vadības prasmes, kas noder, strādājot mazumtirdzniecībā vai jebkurā citā jomā,” uzsver Rimi Latvia personāla vadītāja Līga Stabulniece.

Programmas ietvaros jauniešiem tiks dota iespēja strādāt dažādās Rimi komandās visās Baltijas valstīs - loģistikas, mārketinga un sabiedrisko attiecību, piegādes tīkla un citās. Topošajiem vadītājiem ir svarīgi pārzināt uzņēmumu un darbiniekus, tāpēc praktikanti gūs pieredzi arī visos Rimi formātu veikalos, iepazīstot kasieru-pārdevēju pienākumus un izmēģinot spēkus preču speciālista ikdienas darbā. Savukārt noslēdzoties vadības prakses programmai, Talent Lab praktikantiem tik piedāvāta iespēja turpināt pastāvīgas darba gaitas kādā no Rimi komandām.

Lai veiksmīgi piedalītos Talent Lab programmā, kandidātiem jāatbilst sekojošām prasībām: nesen iegūta augstākā izglītība, labas komunikācijas un angļu valodas prasmes, spēja ātri mācīties un patstāvīgi pieņemt lēmumus, uz klientu orientēta attieksme, attīstītas problēmu risināšanas prasmes un vēlme veidot savu karjeru mazumtirdzniecības nozarē.

Pieteikties Talent Lab programmai iespējams līdz 15. maijam, sūtot savu CV un pieteikumu uz hr@rimibaltic.com. Vairāk informācijas par programmu un pieteikšanos pieejama www.rimi.lv karjeras sadaļā vai zvanot pa telefonu 67045181.

Par Rimi darba devēja platformu

Kopš 2016. gada aprīļa Rimi Baltic Group ir sācis realizēt jauno darba devēja platformu, ar kuras palīdzību tiek uzsvērtas vairākas Rimi kā darba devēja atšķirības zīmes, piemēram, draudzīgums, cieņpilna attieksme un patīkamais mikroklimats, ko atklāja arī darbinieku pētījumi. Jaunais darba devēja tēls ir jauns veids, kā Rimi sevi pozicionē gan esošajiem un topošajiem darbiniekiem, gan klientiem. Jaunā darba devēja tēla ietvaros tiek izstrādātas dažādas programmas, kas novērtē darbinieku ieguldījumu, kā arī atbalsta darba vides uzlabošanu un komunikācijas stiprināšanu.


Populārākie raksti