Rimi aicina pircējus būt atbildīgiem un ievērot piesardzības pasākumus

13. Marts, 2020
No šodienas pastiprināti informēs pircējus par nepieciešamo rīcību, lai pasargātu sevi un apkārtējos.

Saistībā ar vīrusa Covid-19 izplatību Latvijā līdz 14. aprīlim izsludināta ārkārtas situācija, nosakot virkni stingru ierobežojošu pasākumu. Rimi Latvia aicina Latvijas iedzīvotājus būt atbildīgiem gan pret sevi, gan apkārtējo cilvēku veselību un ievērot piesardzības pasākumus, proti, neapmeklēt veikalus, ja ir aizdomas par saslimšanu vai ir bijis kontakts ar Covid-19 slimnieku.

“Sekojot situācijas attīstībai, Rimi Latvia tuvākajam laikam izvirzījis divas prioritātes. Pirmkārt, nodrošināt mūsu darbinieku un pircēju drošību, otrkārt, rūpēties par preču pieejamību mūsu veikalu plauktos. Tādejādi ir ieviesti papildu higiēnas prasību nodrošināšanas pasākumi veikalos, kā arī varam apliecināt, ka mūsu noliktavā ir pieejams pietiekams preču daudzums,” informē Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs Valdis Turlais.

Aicinām sekot Veselības ministrijas norādēm un ievērot 2 metru distanci iepērkoties, organizēt veikala apmeklējumus tā, lai kāds no ģimenes locekļiem iespēju robežās neiepirktos “pīķa” stundās, kā arī neizmantot lielveikalus kā atpūtas un izklaides vietas.

Cilvēkus, kuri šobrīd atrodas karantīnā vai pašizolācijā, aicinām neapmeklēt veikalus, bet iespēju robežās vienoties ar tuviniekiem par preču piegādi vai izmantot Rimi e-veikalu (ar piegādi mājās vai, izmantojot Rimi Drive). Jāņem vērā, ka šobrīd ir palielināts pircēju pieprasījums, tāpēc aicinām pasūtījumus Rimi e-veikalā plānot vismaz trīs līdz četras dienas iepriekš.

Ja nav iespējas ievērot augstāk minētos ieteikumus, karantīnā un pašizloācijā esošie cilvēki var apmeklēt veikalus ar medicīnisko masku stundās, kad veikalā ir mazāk cilvēku, ievērojot 2 metru distanci no veikala apmeklētājiem un pārdevējiem, kā arī ievērojot roku un klepus higiēnu.

Jau vairākas nedēļas Rimi veikalos visā Baltijā pievērsta pastiprināta uzmanības higiēnas un dezinfekcijas pasākumu ievērošanai, ievērojot valsts institūciju prasības, kā arī iekšējās vadlīnijas. Tāpat Rimi darbinieki tiek aicināti nenākt uz darbu, ja jūtas neveseli. Ieviesti arī ierobežojumi darbiniekiem, kas atgriezušies no vīrusa skartajām teritorijām, kā arī ceļošanai ārpus valsts. Rimi arī atcēlis iekšējos pasākumus un ieviesis citas preventīvas aktivitātes. Veikalu darbinieki ir nodrošināti ar aizsarglīdzekļiem, kas var tikt izmantoti nepieciešamības gadījumā veikalos un noliktavās.

Rūpējoties par mūsu pircēju drošību, Rimi veikalos atceltas iepriekš plānotās degustācijas un dažādas aktivitātes. No šodienas veikalos pastiprināti informēsim pircējus par nepieciešamo rīcību, lai pasargātu sevi un apkārtējos.

Rimi Latvia jau iepriekš informēja, ka pēc valdības 12. martā pieņemtajiem lēmumiem esam novērojuši palielinātu pircēju pieprasījumu pēc produktiem ar ilgu uzglabāšanas termiņu un pirmās nepieciešamības precēm. Veikalu darbinieki veic aktīvus pasākumus, lai papildinātu trūkstošo produktu plauktus, jo noliktavā visi produkti ir pieejami pietiekamā daudzumā. Informējam, ka atsevišķu produktu aktīvā pieprasījuma dēļ, veikalos būs pieejamas alternatīvas, ja kādā no veikaliem šobrīd nebūs pieejams pircēja iecienītā zīmola/ražotāja produkts.


Populārākie raksti