Rimi aicina uz Nordea Rīgas maratona veselīgo treniņu!

28. Aprīlis, 2011

Svētdien, 1.maijā, Mežaparkā norisināsies īpašs sagatavošanās treniņš Nordea Rīgas maratonam. Treniņš atšķirsies no citiem, jo tajā būs domāts gan par dalībniekiem, gan par līdzjutējiem. Dalībnieku priekam Rimi pēc treniņa būs sagādājis skrējējiem atbilstošas brokastis, kuras pagatavos un pasniegs pavārs Mārtiņš Sirmais. Savukārt līdzjutējiem, ar tehnoloģiju partnera Lattelecom atbalstu būs iespēja sagatavot pārsteigumu saviem skrējējiem 22.maijā.

Jau ierastie pavasara sagatavošanās treniņi notiek katru svētdienu. Uz kopīgajiem treniņiem tiek aicināti visi Maratona partneri, reģistrētie un arī potenciālie Nordea Rīgas maratona dalībnieki. Sagatavošanās treniņos dalība ir bez maksas, un iepriekšēja reģistrēšanās treniņu skrējieniem nav nepieciešama. Treniņu sportisko daļu, iesildīšanos pirms un pēc skrējieniem, kā arī profesionālos padomus nodrošinās sporta ārsti un treneri no Sporta laboratorijas. Svētdienas treniņa formāts būs līdzīgs jau ierastajam – ikviens dalībnieks kopā ar treneru ieteikumiem saņems arī Mežaparka karti ar ieteicamām skriešanas trasēm dažādā garumā – sākot ar 3 km, 4 km vai garākām. Tādejādi katrs dalībnieks savu maršrutu var izvēlēties atbilstoši savam garastāvoklim vai treniņu grafikam, noslēgumā izbaudot partneru sagādātos pārsteigumus.

Vairāk informācijas par treniņu šeit

Bet vai Tu zini, kāpēc Nordea Rīgas maratonā piedalās četri no veselīgās gatavošanās programmas dalībniekiem? Uzzini viņu iedvesmojošos stāstus! Vairāk šeit


Populārākie raksti