Rimi aicina ziedot labdarības akcijai Eņģeļiem pār Latviju, dāvinot orhidejas

24. Novembris, 2015

Atbalstot gada sirsnīgāko labdarības kampaņu Eņģeļi pār Latviju, no 24. novembra līdz 7. decembrim Rimi aicina izmantot jaunu ziedošanas iespēju, kas ne vien palīdzēs daudziem nopietni slimiem bērniem pilnvērtīgi dzīvot, bet arī iepriecinās mūsu tuvos un mīļos cilvēkus. Šajā laikā par katru iegādāto akcijas orhideju jebkurā Rimi veikalā visā Latvijā labdarības kampaņai tiks ziedots 1 eiro.

Rimi veikalos kampaņas laikā ikviens pircējs varēs izvēlēties sev tīkamāko orhideju, kuru varēs atrast īpaši noformētos stendos ar akcijas Eņģeļi pār Latviju atzīmi. Kopumā ir pieejamas dažādu krāsu trīs veidu orhidejas: parastās orhidejas ar pieciem līdz septiņiem ziediem, mazo ziedu orhidejas un mini orhidejas.

Liene Dambiņa, Bērnu slimnīcas fonda vadītāja: “Ziedi ir brīnišķīga dāvana, kas rada prieku, taču šīs orhidejas ir īpašas, jo palīdzēs kādam bērniņam, lai viņa dzīve būtu pilnvērtīgāka. Mums kā līdzcilvēkiem ir visdažādākās iespējas palīdzēt, un šī, protams, ir ļoti skaista iespēja, lai vairāk nekā 60 bērniem Latvijā un viņu ģimenēm varētu sniegt nepieciešamo atbalstu. Katram bērnam ir savs stāsts, taču ikvienam no viņiem vajag pavisam nelielu mūsu palīdzību, lai viņu ikdiena būtu vieglāka un priecīgāka."

“Pat tīri fonētiski vārdā “ziedošana” ir jaušama saistība ar ziedu došanu jeb dāvināšanu. Ziedi ir simbols skaistākajam, ko mēs varam sniegt otram cilvēkam – mīlestībai. Tā ir arī prieka un cerības dāvināšana. Šogad labdarības akcijā Eņģeļi pār Latviju pirmo reizi piedāvājam saviem pircējiem šo iespēju ar skaistiem ziediem iepriecināt savus mīļos un reizē palīdzēt bērniem dzīvot labāku dzīvi. Turklāt esam gandarīti, ka, pateicoties mūsu plašajam veikalu tīklam, šo iespēju varam piedāvāt visiem Latvijas iedzīvotājiem. Mūsu visu kopīgais atbalsts ir vitāli svarīgs, lai daudzi nopietni slimi Latvijas bērni varētu saņemt tiem nepieciešamo medicīnisko atbalstu pēc ārstēšanās slimnīcā. Savukārt mūsu līdzcilvēkiem visnepieciešamākais ir justies mīlētiem, tāpēc aicinām iepriecināt savus mīļos ar skaistām orhidejām un kļūt par bērnu sargeņģeļiem!”, saka Inga Bite, Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja.

Dažādu krāsu trīs veidu orhidejas ir pieejamas visos Rimi veikalos visā Latvijā. Atkarībā no šķirnes to cena ir 3,75 eiro un 5,75 eiro.

Ziedot Eņģeļiem pār Latviju ir iespējams arī, zvanot pa tālruni 90006486, Bērnu slimnīcas fonda mājas lapā bsf.lv, Rimi un Supernetto veikalos, kā arī, ziedojot Mans Rimi naudas uzkrājumu Rimi kioskos vai mājas lapā mansrimi.lv.

Telekanāls LNT, Bērnu slimnīcas fonds un Rimi aicina - ziedo un kļūsti par bērnu sargeņģeļi!


Populārākie raksti