Rimi apkopojis 8. marta populārāko dāvanu TOP

09. Marts, 2010

Šogad sieviešu dienā vīrieši savām sievietēm izvēlējušies galvenokārt klasiskas dāvanas – saldumus, ziedus un šampanieti. Lai arī veikto pirkumu apjoms par godu 8. marta svinībām ir tāds pats kā iepriekšējos gados, tomēr šogad vīrieši īpašu uzmanību pievērsa un iegādājās preces par akcijas cenu. Visbiežāk rindas veidojās gan pie ziedu stendiem, gan arī pie konditorijas izstrādājumiem. Dāvanas tika gādātas laicīgi, stiprā dzimuma pārstāvju rosība Rimi veikalos bija manāma jau nedēļas nogalē.

8. marta populārāko dāvanu TOP:

  1. Dažādu veidu tortes
  2. Ziedi
  3. Konfekšu kastes
  4. Vieglais alkohols (šampanietis, vīni)
  5. Augļi

"Šogad vīrieši bija īpaši aktīvi dāvanu gādātāji un atšķirībā no citiem gadiem darīja to ļoti laicīgi. Acīmredzami pārsteigumi tika gādāti ne tikai sirds dāmām, bet arī kolēģēm, radiniecēm un draudzenēm, jo daudzos gadījumos vīrieši iegādājās ne tikai vienu, bet gan vairākus ziedus pušķus," stāsta Zane Eniņa, Rimi mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.

8. marta rītā vīrieši visvairāk iegādājās ziedus. Gados jaunāki vīrieši šogad priekšroku deva sārtām sīkrozītēm, savukārt vecāka gada gājuma kungi savām dāmām visbiežāk izvēlējās puķes podiņos. Kā liecina Rimi pārdošanas rezultāti, dienas otrajā pusē populārākais vīriešu pirkums bija šampanietis.

Visvērienīgākais pārsteigums sieviešu dienā novērots Rimi veikalā Stirnu ielā, Rīgā, kur kāds pircējs iegādājies astoņas dažādas tortes un desmit ziedu pušķus.
 


Populārākie raksti