Rimi atbalsta akciju ''Meklējam sirdsmāsiņu'' un aicina balsot par bērnu māsām 22 Latvijas slimnīcās

24. Oktobris, 2013

No 12. septembra līdz 12. decembrim 22 Latvijas slimnīcās norisinās akcija ''Meklējam sirdsmāsiņu'', kurā tiks noskaidrotas sirsnīgākās un atsaucīgākās bērnu māsas. Akcijas noslēgumā 30 māsiņas tiks apbalvotas ar Rietumu Bankas labdarības fonda naudas prēmijām un saņems godarakstus no akcijas patroneses, Valsts prezidenta kundzes Daces Seisumas, taču ikvienas māsiņas sirdi sildīs katrs ''paldies''.

Lai mudinātu balsotājus būt aktīviem, netaupīt pateicības vārdus bērnu māsiņām par sirsnību un rūpēm, kuras viņas ikdienā dāvā pacientiem, un atbalstu, mierinājumu – bērnu vecākiem, šogad iesaistās akcijā arī Rimi. Akcijas noslēgumā balsotājiem tiks izlozētas 20 Rimi balvas, dāvanu kartes EUR 30 vērtībā, – pa četrām katrā Latvijas reģionā un Rīgā, jo arī slimnīcas, kuru māsiņas piedalās akcijā, atrodas visos Latvijas reģionos un Rīgā.

Rimi Latvia vecākā sabiedriskā speciāliste Laura Podskočija: ''Mēs vēlamies padarīt katru dienu mazliet vieglāku Latvijai, tās cilvēkiem. Bērni ir mūsu nākotne. Nav ilgtspējīgāka ieguldījuma par iespēju pasniegt roku mazajam ķiparam, lai viņš augtu liels, stiprs un iedvesmas pilns. Palīdzīgu roku mēs vakaram bērniem sniegt ikviens, taču situācijās, kad jāatrodas slimnīcā, vistuvākais cilvēks ir tieši bērnu māsiņas. Viņas katru mīļu brīdi rūpējas par bērnu labklājību un veiksmīgu atveseļošanos, kā arī uzmundrina, iepriecina un rada īstus prieka mirkļus mazajiem pacientiem. Atbalstot šo projektu ''Meklējam sirdsmāsiņu'', mēs vēlamies uzsvērt māsiņu vārdos neaprakstāmo ieguldījumu pacientu atveseļošanās periodā – ne tikai viņu ikdienas darbs, bet arī smaids un labie vārdi, kas tik ļoti nepieciešami gan mazajiem ķipariem, gan viņu ģimenēm. Aicinām balsot par sirsnīgākajām un atsaucīgākajām sirdsmāsiņām, kas ikdienas rūpējas un brīžiem dara pat neiespējamo, lai mazais pacients justos labi un pēc iespējas ātrāk varētu atgriezties savās mājās pie mīļajiem cilvēkiem.''

Nobalsot par bērnu māsiņām var slimnīcu nodaļās, kur izvietoti informatīvie plakāti, pieteikuma anketas un balsošanas kastītes, vai arī akcijas mājaslapā www.diena.lv/sirdsmasina.
Nekad nav par vēlu pateikt labus vārdus, tāpēc, ja tava sirdsmāsiņa joprojām strādā slimnīcā, viņai iespējams pateikties pat pēc vairākiem gadiem. Akcijas mājaslapā www.diena.lv/sirdsmasina ir izveidots īpašs māsiņu meklētājs, ar kura palīdzību pēc vārda, uzvārda, nodaļas vai fotogrāfijas iespējams sameklēt māsiņu, kura sniegusi tik vajadzīgo palīdzību un atbalstu jūsu bērnam.

Jau apkopoti pirmie rezultāti: kopš akcijas sākuma līdz septembra beigām saņemti 2496 balsojumi par 335 bērnu māsiņām. Kopā akcijā piedalās 860 bērnu māsas.

Balsot par savu sirdsmāsiņu ir aicināts ikviens bijušais vai pašreizējais šo slimnīcu pacients, viņa radinieki, tuvinieki, kā arī visi citi, kas ciena un novērtē bērnu māsu pašaizliedzīgo un nozīmīgo darbu.

Akcijas «Meklējam sirdsmāsiņu» mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību bērnu māsu darbam, celt bērnu māsas profesijas prestižu, uzsverot, ka no māsu darba ir atkarīga pacienta aprūpe un sekmīgs atveseļošanās process.


 


Populārākie raksti