Rimi atbalsta Līgo vainagu pīšanas sacensības

17. Jūnijs, 2009

Šodien Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā notika Līgo vainagu pīšanas sacensības, kurās piedalījās gan slimnīcas pacienti, gan arī medicīnas personāls un sabiedrībā pazīstami cilvēki.

Pasākuma mērķis bija radīt prieku slimnīcas pacientiem bērniem, kam svētki jāpavada ārstniecības iestādē, dodot iespēju izjust Līgo svētku noskaņu, kā arī mediķiem, kam Līgo svētku laikā būs jāstrādā. "Gulēt slimnīcā un dakterēties brīdī, kad aiz loga pilnā sparā notiek vasaras aizraujošie notikumi, nav viegli, jo īpaši vienos no gada jaukākajiem svētkiem - Līgo. Slimnieki nevar nokļūt pie svētkiem, bet tas nenozīmē, ka svētki nevar atnākt pie slimniekiem", saka Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Zane Eniņa.

Vainagu pīšanas sacensībās mediķiem un slimniekiem palīdzējā tādi sabiedrībā pazīstami cilvēki kā Jana Duļevska, Ella, Normunds Rutulis, Valters Krauze, Valdis Škutāns, Artis Dzērve, Kārlis Lācis u.c. Katrā no komandām vainagi tika pīti gan Līgām, gan Jāņiem. Visu komandu radošo darbu vērtēja žūrija, kas noteica skaistāko sieviešu un vīriešu vainagu, kā arī oriģinālāko vainagu. Paralēli vainagu pīšanas sacensībām bērnus un slimnīcas darbiniekus priecēja arī muzikāli priekšnesumi, kurus sniedza Mārītes, Ildzēni un grupa Astro’n’out.

Visi sacensībās sapītie vainagi tika dāvināti mazajiem Jāņu bērniem un slimnīcas personālam – 9 Līgām un 17 Jāņiem.

Lai gan Kārļa Lāča komandā vainagi tika pīti pirmo reizi mūžā, rezultāts bija teicams.

Balvu par labāko vīriešu vainagu saņem tieši Kārļa Lāča komanda.

Valters Krauze kronē ar vainagu vienu no Bērnu klīnikas pacientiem un šīs dienas svētku dalībniekiem.

Oriģinālākā vainaga titulu ieguva "krīzes vainags", kurā ievīti bija sīpoli un redīsi. Izpildījums un ideja pieder Valtera Krauzes komandai.

Māksliniecisku darbu veido Jana Duļevska, kas šobrīd iesākusi pīt sieviešu vainagu.

Skaistākais, krāšņākais un latviskākais sieviešu vainags ir tapis. Vainagu veidoja Janas Duļevskas komanda.

Lai svētku noskaņas būtu gaišas un pozitīvas, par prieku visiem svētku dalībniekiem dzied Māra no grupas Astro’n’out.


Populārākie raksti