Rimi atbalsta Rīgas maratonu ar bezmaksas zupas porcijām

17. Maijs, 2010

Atbalstot aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, kā arī, lai stiprinātu Nordea Rīgas maratona skrējējus pēc garās distances, svētdien, 23. maijā, Rimi krastmalā uzklās lielāko kopgaldu. Tajā ikvienam maratona dalībniekam un līdzjutējam būs iespēja bez maksas mieloties ar Rimi pavāru sagatavoto auksto zupu. Rimi kopgaldā kopumā plānots izdalīt 10 tūkstošus zupas porciju. Kopgalds darbosies un zupu būs iespējams saņemt, sākot no plkst. 9:00 līdz pat brīdim, kad tiks izēsta pēdējā zupas bļoda.

Līdz ar Rimi kopgalda uzservēšanu, Rimi nodrošinās vairāk nekā pus tonnu svaigu augļu, kas būs pieejami ikvienam Nordea Rīgas maratona dalībniekam četros enerģijas uzlādēšanas punktos dažādās vietās visas trases garumā. Turklāt pēc maratona finiša līnijas šķērsošanas, ikvienam skrējējam tiks nodrošinātas veselīgas uzkodas Rimi videi draudzīgajos auduma maisiņos, kopumā piegādājot vairāk nekā 2 tonnas apelsīnu un gandrīz 2 tonnas banānu.

“Kārtīga izkustēšanās un veselīga maltīte ir lietas, kas ir ļoti nepieciešamas ikvienam no mums ik dienas. Turklāt, ja ir iespēja pēc labi padarīta darba – noskrieta maratona, kopā apsēsties pie viena galda un iestiprināties, daloties ar skrējienā piedzīvotām emocijām, tad tas jau ir dubultprieks ikvienam. Tāpēc šogad Rimi ne tikai piedalās Nordea Rīgas maratonā ar savu komandu, bet arī aicina ikvienu skrējēju un maratona līdzjutēju uz kopīgu zupas baudīšanu Rimi kopgaldā,” stāsta Zane Eniņa, Rimi Latvia Mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.

Rimi kopgaldā krastmalā ikvienam zupas ēdējam būs iespēja arī sniegt savu atbalstu un ziedojumus mazturīgo iedzīvotāju atbalsta projektam “Kopgalds”. Tā ietvaros ik dienu daudzviet Latvijā, sadarbojoties Rimi un portālam Ziedot.lv, tiek piegādāta pārtika zupas virtuvēm un citām organizācijām, kas mazturīgus cilvēkus nodrošina ar siltām bezmaksas maltītēm.
 


Populārākie raksti