Rimi atbalsta Vislatvijas šķiratlonu un aicina veikalu klientus iesaistīties atkritumu šķirošanas izaicinājumā

11. Maijs, 2017
                       

Lai sniegtu savu ieguldījumu sabiedrības izglītošanā par atkritumu šķirošanu, Rimi Latvia kļuvis par Latvijas Zaļā punkta kampaņas Vislatvijas šķiratlons atbalstītāju. Tāpat ar dažādiem informatīvajiem materiāliem Rimi aicinās iniciatīvā iesaistīties arī savu veikalu klientus.

Kampaņas Vislatvijas šķiratlons mērķis ir veicināt pozitīvas pārmaiņas Latvijas cilvēku ieradumos, apvienojot atkritumu šķirošanu un sportu un solidarizējot mūsu sabiedrību kopīgam mērķim. Saskaņā ar jaunākajiem Eurostat datiem Latvija būtiski atpaliek no citām Eiropas valstīm atkritumu šķirošanā un pārstrādē, tādēļ iniciatīvas mērķis ir uzlabot šo situāciju.

Jānorāda, ka Rimi ar Latvijas Zaļo punktu sadarbojas jau vairākus gadus, lai savāktu izlietoto iepakojumu otrreizējai pārstrādei. Veikalos un noliktavās regulāri tiek saplacināts liels daudzums kartona, papīra un polietilēna no preču iepakojumiem. Šie materiāli tiek nodoti atkārtotai pārstrādei. Savukārt no 2016. gada sākuma 55 Rimi veikalos visā Latvijā ir iespējams nodot nevajadzīgo un veco elektrotehniku speciālajos AS Latvijas Zaļais punkts konteineros.

Vairāk par atkritumu šķirošanu un Vislatvijas šķiratlonu var uzzināt mājaslapā www.skiratlons.lv. Sociālajos tīklos šķirošanas entuziasti ir aicināti lietot mirkļbirku #Šķiratlons.

Šķiratlona trenere Viktorija

 


Populārākie raksti