Rimi atbalstītās Tēva dienas svinības pulcē ģimenes no visas Latvijas

12. Septembris, 2016
    

 

Sestdien, 10. septembrī notikušajā Tēvu dienas gājienā un festivālā piedalījās vairāki tūkstoši cilvēku no visas Latvijas. Tēvu diena Latvijā tika svinēta jau ceturto gadu, un šogad pirmo reizi pasākuma lieldraugs bija veikalu tīkls Rimi.

Tēvu dienas aktivitātes sākās ar svētku gājienu pie Brīvības pieminekļa. Tā dalībnieki Nacionālo bruņoto spēku Štāba orķestra pavadījumā pa Brīvības ielu devās uz Vērmanes dārzu, kurā visas dienas garumā notika dažādi muzikāli priekšnesumi un citas aktivitātes. Parka teritorijā bija dažādas fiziskas un izklaidējošas aktivitātes, piemēram, Rimi spēka parkā notika stiprākā tēva noskaidrošana, kāpšana klinšu sienā, šķēršļu joslas pārvarēšana. Tāpat radošajā darbnīcā varēja pagatavot dāvanu tētiem, bet pie fotosienas ikviens interesents tika aicināts uzņemt momentfoto, kas arī uzreiz tika izgatavots.

Svētku apmeklētājiem bija iespēja mieloties ar bezmaksas zupu un piedalīties tētu mīļāko ēdienu konkursos. Savukārt Veselības kvartālā ikviens varēja piedalīties vingrošanā un konsultēties ar veselības speciālistiem. Lai iepriecinātu tētus, tika sarūpēts vīriešu skaistuma stūrītis.

Svētki tiek svinēti, lai godinātu tēvus, popularizētu un nostiprinātu ģimenēs tradīciju svinēt ne tikai Mātes, bet arī Tēva dienu, kā arī lai veicinātu sabiedrības izpratni par tēva nozīmi bērna un ģimenes dzīvē. Festivālu jau ceturto gadu rīkoja vecāku organizācija Mammamuntetiem.lv.

 

 

 

 


Populārākie raksti