Rimi atklāj akcijas Skolas soma skolas lietu ziedošanas punktus

03. Augusts, 2010

Lai palīdzētu vairākiem tūkstošiem pirmklasnieku no mazturīgām ģimenēm šā gada 1.septembrī sākt skolas gaitas un nodrošinātu viņus ar mācībām nepieciešamajām lietām, Rimi kopā ar labdarības portālu Ziedot.lv jau piekto gadu rīko labdarības akciju Skolas soma. Sākot no šodienas 45 Rimi veikalos visā Latvijā darbosies skolas lietu ziedošanas punkti, kuros iedzīvotāji aicināti ziedot pirmklasniekam nepieciešamās lietas.

Šogad palīdzība vajadzīga vismaz 2477 bērniem no trūcīgām ģimenēm. Viena skolēna sagatavošanai nepieciešami 25 lati, līdz ar to, lai palīdzētu visiem šiem bērniem, nepieciešami vairāk nekā 60 tūkstoši latu. Turklāt pieteikumu skaits no trūcīgām ģimenēm, kurām vajadzīgs materiāls atbalsts skolas lietu sagādāšanai, ar katru dienu arvien palielinās.

Kopš akcijas sākuma 1. jūlijā Rimi veikalos saziedoti jau 11 250 lati, kas ļaus piepildīt 450 pirmklasnieku skolas somas. Taču ar to pagaidām nepietiek, lai skolas gaitas varētu sākt visi pirmklasnieki. Tāpēc cilvēki ir aicināti būt atsaucīgi un ziedot gan dažādus skolas piederumus, gan naudu nepieciešamo lietu iegādei.

“Lai pirmklasnieki sekmīgi uzsāktu skolas gaitas, viņu skolas somās nepieciešamas daudzas lietas – gan rakstāmpiederumi un burtnīcas, sporta tērps un maiņas apavi, gan zīmēšanas krāsas un bloki, kā arī mapes dažādiem A4 formāta izdales materiāliem. Kopumā tas viss izmaksā aptuveni 25 latus, ko diemžēl daudzas ģimenes nevar atļauties,” situāciju skaidro portāla Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta.

„Rimi vienmēr ir bijis svarīgi palīdzēt un sniegt savu atbalstu bērniem – vai tas būtu veselības uzlabošanas, izglītības, vai kādos citos nolūkos. Tāpēc ik gadu rudenī, tuvojoties mācību gada sākumam, labdarības akcija Skolas soma ir viena no mūsu prioritātēm. Jo īpaši šogad, kad akcija svin apaļo piecu gadu dzimšanas dienu, mēs ceram, ka izdosies palīdzēt rekordlielam pirmklasnieku skaitam. Iespējas palīdzēt var būt dažādas, tāpēc šogad mēs ne tikai aicinām ziedot naudas līdzekļus, bet arī skolai nepieciešamās lietas, tās nogādājot Rimi veikalos īpašās ziedojumu kastēs,” stāsta Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Zane Eniņa.

Košās ziedojumu kastes, kurās iedzīvotāji aicināti ziedot gan jaunas, gan mazlietotas skolai nepieciešamās lietas, mēneša garumā būs pieejamas Rimi veikalu telpās. Mantiskos ziedojumus katru darba dienu no plkst. 9:00 līdz 18:00 iespējams nogādāt arī Ziedot.lv birojā Rīgā, Bruņinieku ielā 10a.

Akcijai “Skolas soma” iespējams ziedot arī labdarības portālā www.ziedot.lv akcijai “Skolas soma” ar internetbankas starpniecību vai norēķinu karti, zvanot uz ziedojumu tālruni 90006383, kā arī ziedojumu kastītēs Rimi un Supernetto veikalos visā Latvijā.

Četru gadu laikā kopš labdarības akcijas Skolas soma sākuma kopumā ziedojumos savākti vairāk nekā 100 tūkstoši latu, tādējādi nodrošinot iespēju 3041 bērnam no trūcīgām ģimenēm iegādāties skolai nepieciešamās lietas un sākt skolas gaitas.

Labdarības akcija Skolas soma šogad notiek no 1. jūlija līdz 12. septembrim.
 

Pirmo ziedojumu Skolas somai sniedz Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Zane Eniņa un Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta


Populārākie raksti