Rimi atklāj četriem Latvijas reģioniem veltītus Līgo svinību iedvesmas galdus

21. Jūnijs, 2022
Lai iedvesmotu ikvienu iepazīt pašmāju ražotāju plašo piedāvājumu Līgo svētku galdam, Rimi Gardēži Līgo svētku nedēļu ievadīja, atklājot četriem Latvijas reģioniem veltītas svinību galdu instalācijas lielākajos Rīgas Rimi lielveikalos, kas izvietoti tirdzniecības centros Alfa, Ozols, Aleja un Spice.

Katrs no Rimi Gardēžu veidotajiem Līgo svētku galdiem iepazīstina ar viena Latvijas reģiona tradīcijām, īpašo svētku atmosfēru un, protams, raksturīgajiem pārtikas un alus ražotājiem. Kurzemes Līgo svētku galdā goda vietā ir mežonīgās piekrastes niedres, Vidzemes galdam spēku dod ozollapas, Zemgale – Latvijas maizes klēts – ir rudzu vārpu apvīta, bet Latgales Līgo svētku cienasts ir krāšņu pļavas ziedu ieskauts.

Atklājot Līgo svētku iedvesmas galdus, Rimi Gardēži vairāku stundu garumā rūpējās par gardu cienastu veikalu apmeklētājiem un īpašajiem viesiem – pazīstamajiem influenceriem Dārtai Danevičai, Kašeram, Niklāvam Mičulim, Airitai Kodorānei un Martai Grigalei.

Mārtiņš Sirmais aicināja Rimi pircējus baudīt jāņusieru ar karstu zemeņu ievārījumu ar vermutu un piparmētrām. Signe Meirāne piedāvāja citādu skatījumu uz ierasto jāņusiera baudīšanu, pasniedzot to ceptu ar svaigi pagatavotu Salsa Verde mērci. Savukārt Normunds Baranovskis servēja vieglas pērļu grūbu uzkodas ar kūpinājumu un grauzdiņus ar kazas sieru, avenēm un kaņepju pavalgu.

Latvijas reģionu Līgo svētku iedvesmas galdi līdz 25. jūnijam ir aplūkojami šādos Rimi veikalos:

Kurzeme – TC Spice, Jaunmoku iela 21, Rīga;

Vidzeme – TC Akropole Alfa, Brīvības gatve 372, Rīga;

Zemgale – TC Aleja, Vienības gatve 194a, Rīga;

Latgale – TC Ozols, Mazā Rencēnu iela 1, Rīga.

 

Iepazīsties ar Līgo piedāvājumiem arī e-veikalā

 


Populārākie raksti