Rimi atver jaunu lielveikalu Ķengaragā

16. Novembris, 2011

Rīt, 17. novembrī, plkst. 17:00 Prūšu ielā 2b Ķengaragā durvis vērs jauns Rimi lielveikals, kura izveidē ieguldīti aptuveni 2,5 miljoni latu. Rimi lielveikals veidots pēc jaunā koncepta, piedāvājot plašu pārtikas preču sortimentu, īpaši akcentējot svaigās pārtikas produktu klāstu. Kopumā tirdzniecības centrā radītas vairāk nekā 60 jaunas darbavietas, 48 no tām Rimi darbiniekiem.

Tirdzniecības centra kopējā platība ir 1600 m², no kuriem aptuveni 1200 m² ir Rimi veikala platība. Pircēju ērtībām vēl šajā centrā ir pieejamas vairākas tirdzniecības vietas: ķīmiskā tīrītava Lindo grupa, zoo preču veikals Zoo centrs, kosmētikas veikals Siberika, kafejnīca Gardumiņš, Norvik banka. Apmeklētājiem būs pieejami arī Swedbank un Nordea banku bankomāti. Turklāt klientu ērtībām izveidots arī stāvlaukums, kas paredzēts vairāk kā 25 automašīnām.

Rimi lielveikala sortimenta lielākā daļa atvēlēta svaigajai pārtikai – augļiem, dārzeņiem, piena un gaļas produktiem, zivīm, kā arī konditorejas izstrādājumiem. Lai pircējiem nodrošinātu ērtāku iepirkšanās procesu, svaigā pārtika ir izvietota četrās atsevišķās nodaļās jeb mini “veikaliņos” – pie miesnieka, pie zvejnieka, pie gardēža un pie maiznieka.

Būvniecības projektu izstrādājis projektēšanas birojs SIA 5. IELA, savukārt būvdarbus veikusi būvkompānija – SIA Bukoteks. Rūpējoties par apkārtējo vidi, kā arī domājot par izmaksu optimizāciju un efektīvu līdzekļu izmantošanu, Rimi centra būvniecībā izmantoti dažādi risinājumi energoefektivitātes uzlabošanai - laba siltumizolācija un energoefektīvi gaismekļi.

Rimi Latvia aicina ikvienu uz Rimi Prūšu atklāšanas svētkiem, piedāvājot dažādas akcijas un pārsteigumus laika posmā no 17. līdz 24. novembrim. Īpaši lielveikala atklāšanu ar uguņošanu atzīmēsim 17. novembrī plkst. 20:00.

 

Veikala atklāšanas svētku pasākumu programma
17. novembrī, valsts dzimšanas dienu gaidot, katru veikala apmeklētāju sagaidīs īpaši piedāvājumi, pārsteigumi, kā arī brāļi Rimanti!
18. novembrī pirmie 100 Rimi pircēji, kuru pirkuma summa būs 10,- lati vai vairāk, saņems dāvanā Rimi krūzi brokastu kafijai!
No 12:00 līdz 14:00 pankūku un cukura sīrupu degustāciju piedāvās Danssuker, bet bērnus šajā laikā priecēs Rīgas Piensaimnieka Kāruma Vārniņa ar pārsteigumiem.
20. novembrī no 12:00 līdz 14:00 bērnus gaidīs Karlsons ar draugiem, būs pārsteigumi, dāvaniņas no LEGO un saldumi.
No 21. līdz 24. novembrim Rimi Prūši piedāvās laimīgās stundas. Tas nozīmē, ka katru stundu no 11:00 līdz 19:00 pirmie (vidēji 60) pircēji dāvanā saņems kādu no laimīgās stundas produktiem bez maksas.

 

Rimi lielveikals Ķengaragā Prūšu ielā ir jau trešais uzņēmuma šogad atvērtais jaunais Rimi veikals, vēl četri Rimi lielveikali šogad ir tikuši rekonstruēti atbilstoši jaunajam lielveikalu konceptam, kā arī viens Rimi lielveikals (Bauskā) rekonstruēts, paplašināts un pārveidots par Rimi hipermārketu.

Tehniskā informācija par Rimi Prūšu:
Kopējā tirdzniecības centra platība: 1600 m2
Tirdzniecības vietas: 7
Kopējais darbinieku skaits (ieskaitot Rimi): 65
Tirdzniecības centra darba laiks: 8 – 22

Rimi tirdzniecības platība: 1200 m2
Rimi darbinieku skaits: 48
Rimi preču sortiments: vairāk nekā 8 000 vienību
Kases: 6


Populārākie raksti