Rimi atver pirmo hipermārketu Jēkabpilī

05. Jūnijs, 2015

2015. gada 5. jūnijā Jēkabpils tirdzniecības centrā (Vienības ielā 7) tiek atvērts pirmais Rimi hipermārkets (ar kopējo platību 2824m2), kas Jēkabpils un tās apkaimes iedzīvotājiem nodrošinās 34 jaunas darba vietas. Pirmais Rimi hipermārkets tiks atvērts rekonstruētā Rimi lielveikala vietā, un tas nozīmē, ka vietējiem iedzīvotājiem tiks piedāvāts krietni plašāks preču un produktu sortiments kā arī uz vietas veikalā gatavotu kulinārijas un konditorejas produkcija.

Linda Šaicāne, hipermārketa Rimi Jēkabpils veikala vadītāja: „Šis ir patiešām ilgi gaidīts mirklis, kad Jēkabpilī tiek atvērts pirmais Rimi hipermārkets. Jēkabpiliešiem mēs vēlamies piedāvāt tikai pašu labāko un daudzveidīgāko preču un produktu sortimentu, kas bagātinās viņu iepirkšanos kā ikdienā, tā arī svētkos. Tāpat, mums ir prieks, ka Rimi hipermārketā varam nodrošināt papildus jaunas darba vietas, kas Jēkabpils vietējiem iedzīvotājiem ir ne mazāk svarīgi. Mums ir lielisks, draudzīgs un atsaucīgs kolektīvs, un tas jaunam veikalam nozīmē ļoti daudz!”

Veikalā darbosies maiznīca, kurā ikviens varēs iegādāties svaigi ceptu maizi, smalkmaizītes un pīrāgus, kā arī cepumus un dažādas mīklas. Savukārt Rimi konditorejā ikviens varēs iegādāties ne tikai gardas pusdienu maltītes un desertus līdzi ņemšanai, bet arī vairāk nekā 20 veidu kūkas un tortes. Rimi hipermārkets piedāvās arī plašu zivju sortimentu, kā arī atvērtā tipa siera produkcijas stendu. Turklāt līdz ar plašo pārtikas produktu sortimentu, veikalā būs pieejamas arī mājsaimniecības preces un apģērbi kā pieaugušajiem, tā bērniem. Tāpat, hipermārketā darbosies Rimi kulinārijas, kas piedāvās plašu salātu sortimentu, kā arī uz vietas gatavotās gaļas kulināriju, tai skaitā, daudzveidīgu šašliku izlasi, no kuras ikviens varēs sev iegādāties vēlamāko un tīkamāko.

Jaunā Rimi hipermārketā izmantoti videi draudzīgi risinājumi, piemēram, LED prožektori, kas nodrošinās būtisku energoresursu ekonomiju iekštelpām. Rūpējoties par apkārtējo vidi, Rimi hipermārketā freona ledusskapju un saldētavu vietā produktus atdzesēs mūsdienīgas ogļskābās gāzes aukstumiekārtas.

Rimi klienti tiks apkalpoti pie 8 kasēm, un veikala darba laiks būs no 8:00 līdz 22:00.

Lai iepriecinātu Jēkabpils pilsētas iedzīvotājus ar jauno veikalu, Rimi veikala atvēršanas dienā ir sarūpējis patīkamus pārsteigumus visas dienas garumā. Oficiālā veikala atvēršana plānota plkst.12:00, pēc kuras uzstāsies grupa Galaktika, Sparklin5, grupa Rikši, savukārt pēc plkst.18:00 plānots Latvijā populārās grupas Musiqq priekšnesums. Tāpat, 7. jūnijā visas dienas garumā darbosies dažādas radošās darbnīcas aktivitātes bērniem.

Šobrīd Rimi Latvia tīklā ir 113 trīs formātu veikali: 26 Rimi hipermārketi, 40 Rimi lielveikali un 47 zemo cenu veikali Supernetto. Rimi un Supernetto veikali darbojas 27 Latvijas pilsētās.

 

Papildinformācija:
Laura Podskočija
SIA Rimi Latvia vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste
M. 26423058
E. laura.podskocija@rimibaltic.com

 


Populārākie raksti