Rimi atver pirmo hipermārketu Ķekavas novadā

03. Maijs, 2013

3. maijā, Ķekavas novadā, Krustkalnos, durvis vēris Rimi hipermārkets tirdzniecības centrā A7. Rimi hipermārkets ir lielākais šī centra enkurnomnieks, un jaunais veikals aizņem aptuveni 2500 m² lielu platību. Turklāt, Rimi hipermārketā tiks nodrošinātas 80 jaunas darba vietas tuvējās apkaimes iedzīvotājiem.

Rimi hipermārketa A7 atrašanās vieta ir stratēģiski izvēlēta, jo tā ir ērti pieejama ne tikai Ķekavas novada iedzīvotājiem, bet arī tiem autobraucējiem, kas regulāri mēro ceļu Iecavas, Bauskas, Lietuvas, Polijas vai kādā tālākā virzienā. Mēs ik dienas rūpīgi strādājam pie tā, lai mūsu pircējiem nodrošinātu augstākā līmeņa iepirkšanās pieredzi ar plašu preču sortimentu un izdevīgām cenām – konstantas investīcijas attīstībā ir Rimi ikdiena. Ikviens jauns Rimi veikals ir nozīmīgs solis ne tikai mūsu, bet arī pilsētas un reģiona attīstībā – līdz ar būvniecību tiek sakārtota pilsētas infrastruktūra un nodrošinātas jaunas darba vietas vietējiem iedzīvotājiem. Bez tam, šobrīd notiek aktīvs darbs vēl pie divu nozīmīgu projektu īstenošanas Ogrē – Rīgas ielā un Upes prospektā. Tāpēc ceram, ka jau tuvākajā laikā ogrēniešiem būs iespēja novērtēt Rimi veikalu priekšrocības,” stāsta Valdis Turlais, Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs.

Jaunajā Rimi hipermārketā Ķekavas novada Krustkalnos pircējiem plašā sortimentā būs pieejami uz vietas gatavotie konditorejas izstrādājumi – daudzveidīgas pašu ceptās maizes, smalkmaizītes un tortes, kā arī kulinārija – salāti, uzkodas, gardēžu iecienītie produkti un citi. Par to, lai pircēji varētu baudīt Rimi konditorejas un kulinārijas gardumus pēc labākajām receptēm, rūpēsies profesionāli pavāri un maiznieki. Tāpat Rimi veikalā atsevišķas nodaļas būs paredzētas kosmētikai, bērnu precēm, apģērbiem, mājsaimniecības precēm, kā arī sezonas aktuālajai produkcijai.

Par godu jauna veikala atklāšanai, vietējiem iedzīvotājiem būs sarūpēti patīkami pārsteigumi no Rimi – degustācijas, viktorīnas un konkursi ar jaukām balvām, laimīgās stundas, kuru laikā būs iespēja iepirkties par vēl izdevīgākām cenām. Bez tam, lai iepriecinātu pašus mazākos veikala apmeklētājus, šajās brīvdienās bērnus sagaidīs dažādas izklaides, radošas darbnīcas un citas aktivitātes.

Šobrīd Rimi Latvia tīklā ir 114 trīs formātu veikali: 21 Rimi hipermārkets, 35 Rimi lielveikali un 58 zemo cenu veikali Supernetto. Rimi un Supernetto veikali darbojas 26 Latvijas pilsētās.


Rimi platība: 2500 m2
Rimi darbinieku skaits: 80
Kases: 8
Rimi hipermārketa darba laiks: 8 – 22


Rimi hipermārketu tīkla direktore Gita Rudoviča un tirdzniecības centra A7 valdes loceklis Helge Lunde svinīgajā atklāšanas pasākumā griež lentu, simboliski atverot jauno centru apmeklētājiem
  


Populārākie raksti