Rimi atver savu pirmo lielveikalu Valmierā

10. Jūnijs, 2011

10. jūnijā durvis vēris pirmais Rimi lielveikals Valmierā, kura izveidē ieguldīti aptuveni 2 miljoni latu. Rimi Valmiera veidots pēc jaunā koncepta, piedāvājot plašu preču sortimentu īpaši svaigās pārtikas produktiem. Kopumā tirdzniecības centrā radītas aptuveni 70 jaunas darbavietas, lielākoties Valmieras un apkaimes novadu iedzīvotājiem. Līdz ar lielveikala atvēršanu Rimi turpina īstenot arī dažādas sociālās aktivitātes. Rimi ziedos Ls 1000,- Valmieras zupas virtuvei Kristīgās žēlsirdības centrs ikdienas vajadzību nodrošināšanai un pievienos zupas virtuvi Rimi Kopgalda programmai, katru mēnesi to atbalstot ar produktiem Ls 100,- vērtībā, savukārt savu otro ziedojumu šogad Ls 1000 apmērā no Rimi saņems arī Valmieras SOS bērnu ciemata iemītnieki.

"Jauna lielveikala izveide Vidzemē ir nozīmīgs solis Rimi attīstībā. Esam gandarīti, ka Rimi veikalu tīkla paplašināšana tiek īstenota visā Latvijā, atverot jaunus veikalus ne tikai galvaspilsētā, bet arī citās lielākajās un nozīmīgākajās pilsētās. Rimi Valmiera ir ceturtais mūsu lielveikals Vidzemes reģionā un 11 Rimi lielveikals, kas veidots pēc jaunā koncepta, īpaši domājot ne tikai par ērtu veikala iekārtojumu, plašu produktu klāstu un mūsdienīgu dizainu, bet arī videi draudzīgu tehnoloģiju izmantošanu energoefektivitātes uzlabošanai," atverot jauno tirdzniecības centru, teica Rimi Latvia lielveikalu formāta direktors Gatis Pakalnieks.

T/c kopējā platība ir 1470 m², no kuriem 900 m² aizņem Rimi. Tirdzniecības centrā ir pieejamas vairākas tirdzniecības vietas – Jāņa Rozes grāmatnīca, ziedu salons Alpīnija, Norvik banka, kā arī Valmieras vietējo uzņēmumu veikali – Sekoeko un Zoo Liepa.

Rimi lielveikala sortimenta lielākā daļa atvēlēta svaigajai pārtikai – augļiem, dārzeņiem, piena un gaļas produktiem, zivīm, kā arī konditorejas izstrādājumiem. Lai pircējiem nodrošinātu ērtāku iepirkšanās procesu, svaigā pārtika ir izvietota četrās atsevišķās nodaļās jeb mini "veikaliņos" – pie miesnieka, pie zvejnieka, pie gardēža un pie maiznieka. Turklāt klientu ērtībai izveidots arī stāvlaukums, kas paredzēts vairāk nekā 30 automašīnām.

Būvniecības projektu izstrādājis projektēšanas birojs AS SCO Centrs, savukārt būvdarbus veikusi būvkompānija – SIA Bukoteks. Rūpējoties par apkārtējo vidi, kā arī domājot par izmaksu optimizāciju un efektīvu līdzekļu izmantošanu, Rimi centra būvniecībā izmantoti moderni un inovatīvi risinājumi energoefektivitātes uzlabošanai.

Gatavojoties Rimi Valmiera atvēršanai, lielveikala mājaslapā ikviens varēja ne vien virtuāli iepazīties ar topošo veikalu un preču klāstu, sniegt savus ieteikumus tā uzlabošanai, bet arī balsot par tiem labajiem darbiem, ko sagaida no Rimi.

"Iedzīvotāji patīkami pārsteidza ar savu aktivitāti – saņēmām un joprojām turpinām saņemt daudz ziņu no valmieriešiem ar ierosinājumiem sniegt atbalstu konkrētām sabiedrības grupām vai organizācijām, gan ar vispārīgākiem ieteikumiem vides sakopšanai tuvākā apkārtnē u.tml. Ņemot vērā Valmieras iedzīvotāju ieteikumus, ar finansiālu ziedojumu Ls 1000 apmērā nolēmām atbalstīt gan Valmieras zupas virtuvi Kristīgās Žēlsirdības centrs tās darbības nodrošināšanai, gan Valmieras SOS bērnu ciematu nepieciešamo skolas piederumu iegādei, kā arī izvērtēsim arī pārējos iedzīvotāju ierosinātos labos darbus, lai kādu no tiem īstenotu dzīvē," stāsta Rimi lielveikalu formāta direktors Gatis Pakalnieks.


Rimi lielveikala Valmiera atklāšana pulcē krietnu pulku valmieriešu.


Pie zvejnieka - svaiga zivju izlase. Šodien cieņā lasis.


Plaša svaigu augļu un dārzeņu izvēle.


Karstajā atvēršanas dienā pieprasīti sulīgi augļi.


Pirkumi viens pēc otra iegulst pircēju groziņos.


Turpmāk veikalā būs iespējams iegādāties arī salātus un gatavos ēdienus.


Pie gardēža - daudzveidīga desu un gaļas produktu izvēle katrai gaumei.
 


Populārākie raksti