Rimi atzīts par senioriem draudzīgu uzņēmumu

26. Oktobris, 2012

24.oktobrī Labklājības ministrija SIA Rimi Latvia pasniedza atzinības rakstu par „Senioriem draudzīgu uzņēmumu”. Šādu atzinības rakstu saņēma vēl četri Latvijas uzņēmumi – AS „Latvijas balzams”, SIA „Grifs AG”, VAS Starptautiskā lidosta „Rīga” un SIA „Jānis Roze”.
Konkurss "Senioriem draudzīgs uzņēmums" tiek rīkots Eiropas gada aktīvām vecumdienām un paaudžu solidaritātei laikā, un Latvijā to organizēja Labklājības ministrija sadarbībā ar Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūtu.
Līga Stabulniece, Rimi Latvia personāldaļas vadītāja: „Lielā darbinieku dažādība ir mūsu kolektīva spēks, par ko mums ir neizsakāms prieks! To atbalstot, mēs atspoguļojam valstī esošo sabiedrību, kas iepērkas mūsu veikalos, tādējādi, mēs iegūstam plašāku skatījumu uz norisēm, un varam pieņemt optimālākus lēmumus uzņēmuma izaugsmes veicināšanai.”
Senioram draudzīgs uzņēmums ir tāds uzņēmums, kurā ir vecāka gadagājuma cilvēkiem piemērota darba vide, tiek veikta senioru iesaiste uzņēmuma procesos, uzklausīta un novērtēta šo cilvēku pieredze, gādāts par Darba aizsardzības likuma prasību ievērošanu un veselības veicināšanu, turklāt šīs rūpes ir sistemātiskas.
Varam būt lepni par to, ka mūsu uzņēmumā šobrīd strādā 71 darbinieks, kas jau sasniedzis pensijas vecumu. Savukārt vecākā mūsu uzņēmuma darbiniece strādā hipermārketā t/c Alfa un šogad nosvinēja savu 85 gadu jubileju!


Populārākie raksti